Dreamweaver alternatifi ücretsiz program önerisi

Measterpo

Centipat
Makaleler
2
Html, CSS ve JS için kullanacağım, Dreamweaver`ın deneme sürümü bittiği için bu konuyu açma gereği duydum, Dreamweaver ile benzer programlar nelerdir? açtığım başlıkları otomatik kapatsa, split screen özelliği olsa yeterli olur benim için. VS Code denedim ama pek beğenmedim açıkçası.

Hocam kullanmayı ben de isterim fakat açtığım başlıkları tamamlamıyor, alıştığım için açık bırakıyorum kodları.

Brackets`a bakacağım hocam.
İkisi de iyidir ancak ne yapın edin VS Code alışmaya çalışın derim. Brackets Eylül 2021 de desteğini kesecek çünkü, kendim de Brackets ten VS Code geçtim, alıştım sayılır.

İkisi de iyidir ancak ne yapın edin VS Code alışmaya çalışın derim. Brackets Eylül 2021 de desteğini kesecek çünkü, kendim de Brackets ten VS Code geçtim, alıştım sayılır.
İlk başlarda VS Code kullanıyordum, Dreamweaver`a geçince alıştım sanırım, kodları asla kapatmıyorum, yeniden VS Code alışmam gerekiyor sanırım, teşekkürler hocam.

İlk başlarda VS Code kullanıyordum, Dreamweaver`a geçince alıştım sanırım, kodları asla kapatmıyorum, yeniden VS Code alışmam gerekiyor sanırım, teşekkürler hocam.
Rica ederim, VS Code nin otomatik tamamlamalarına alıştığınızda pek problem olmayacak o bahsettiğiniz mevzu :) Brackets'i deneyin, beğenirseniz devam edin.

Geri
Yukarı