Drift L vs RKS 125r

yakozerr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bu yaz motor alacağım fakat bu ikili arasında kaldım. Bütçe en fazla drifti aldırıyor. Fakat drift gibi hem kronikli çıkma ihtimali yüksek olan bir motora 90K vermek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Onun yerine 60k ya RKS 125r alsam daha mantıklı olmaz mı? Teşekkürler.

RKS al bence. Parçaları ucuz ve her yerde rahatlıkla bulunuyor zaten motorun kendisi de çok ucuz bu zamanda 60K'ya artık elektrikli bisiklet satılıyor. Özellikle de motora yeni başlayacaksan kullanması çok kolay bir motor rahatça öğrenirsin 1 haftada.

RKS 125r kullanıcısıyım görüntü olarak Drift L daha önde motor bloğu olarak RKS 125r CG tabanlı iyi bir ustan varsa 150CC'ye yükseltebilirsin çok az yakıyor kronik olarak benzin göstergesi var sürekli yanıyor ve ön fren diski yamuluyor değiştirdiğim halde yamuldu kullanıma engel değil abs gibi ısır bırak yapıyor fiyatına göre iyi bir motor denebilir fakat yeni bir model getirdi RKS RK125s diye ona bir bak derim 2HP daha fazla düşük gibi gelebilir fakat motor daha rahat kaçar daha rahat gider yüksek hızlarda.

Bilemedim ya görünüş olarak çok güzel bir motorda kronikleri yani kötü bi motor denk gelirse kroniklerinden çok canım sıkılırmı ilk olacak sonuçta
RKS 125r kullanıcısıyım görüntü olarak Drift L daha önde motor bloğu olarak RKS 125r CG tabanlı iyi bir ustan varsa 150CC'ye yükseltebilirsin çok az yakıyor kronik olarak benzin göstergesi var sürekli yanıyor ve ön fren diski yamuluyor değiştirdiğim halde yamuldu kullanıma engel değil abs gibi ısır bırak yapıyor fiyatına göre iyi bir motor denebilir fakat yeni bir model getirdi RKS RK125s diye ona bir bak derim 2HP daha fazla düşük gibi gelebilir fakat motor daha rahat kaçar daha rahat gider yüksek hızlarda.
Sağolasın valla bakalım ya ben cg tarzı motorları görünüş olarak hiç beğenmediğimden buda bi tık öyle deposu büyük olmayınca(yüksekte) pek hoşuma gitmiyor motor bloğunun cg olması pek bişey farketmez gidipte yükseltmekle uğraşmam

Bilemedim ya görünüş olarak çok güzel bir motorda kronikleri yani kötü bir motor denk gelirse kroniklerinden çok canım sıkılırmı ilk olacak sonuçta.

Sağ olasın vallahi bakalım ya ben CG tarzı motorları görünüş olarak hiç beğenmediğimden bu da bir tık öyle deposu büyük olmayınca(yüksekte) pek hoşuma gitmiyor motor bloğunun CG olması pek bir şey fark etmez gidip de yükseltmekle uğraşmam.

Motor bloğu basit yani ortalama bir usta yapabilir bu motoru ama yeni RKS'nin yeni 125 motoru daha iyi bence hem driftten hem 125rdan.

Bu bütçede maalesef bu. Çok fazla motor bindim. Yerinde olsam RKS'den uzak dururdum. TVS bütçenin üstünde sanırım.
Tvs raider modelini belki zorlayabilirim. Sizce driftten iyimidir ? Ben şahsen motorun tipini ve lastik kalınlığını hiç beğenmedim. Bundan dolayı yanaşmak istemedim. Ben hızdan çok görünüşüne önem verdiğim için görüntüsü bana hoş gelmeyen motoruda almak istemem. Fakat drift ile arasındaki kalite farkı yüksek ve drift kafamı çok yorar diye tvs zorlanabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı