Drive sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yiğit Gençer

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Herkese merhaba, macOS kurulum imajlarını sizlere Drive üzerinden paylaşmaktayım lakin benim Drive'a olan erişimim EFI dosyalarının virüslü algılanması sebebi ile kesilmiş bulunmaktadır. EFI dosyaları hiçbir şekilde virüslü değildir ve Drive hesabını geri kurtarmak ve tüm verileri güvenlik altına almak ilk işim olacak. İmajlara erişemeyenler olursa diye ufak bir açıklama yapmak istedim. Konu kilidi bu konu hakkında soru sormak isteyenler olursa diye açık durumdadır. Lütfen kurulum ile ilgili sorunlarınız için ayrı konu açınız.

Herkese merhaba, macOS kurulum imajlarını sizlere Drive üzerinden paylaşmaktayım lakin benim Drive'a olan erişimim EFI dosyalarının virüslü algılanması sebebi ile kesilmiş bulunmaktadır. EFI dosyaları hiçbir şekilde virüslü değildir ve Drive hesabını geri kurtarmak ve tüm verileri güvenlik altına almak ilk işim olacak. İmajlara erişemeyenler olursa diye ufak bir açıklama yapmak istedim. Konu kilidi bu konu hakkında soru sormak isteyenler olursa diye açık durumdadır. Lütfen kurulum ile ilgili sorunlarınız için ayrı konu açınız.

Hocam MediaFire kullanabilirsiniz. Google Drive akabinde virüs taraması yapıyor. Sıkıntı yani.

Aynı şekilde benim de az kalsın uçuyordu hesabım. Dosyaları şifreleyip yükleyebilirsiniz ya da Yandex.Disk gibi bir servise yönelebilirsiniz.

Aslında ilk kısıtlamadan önce uyarı vermesi gerekiyordu.
One üyesi iseniz Destek Ekibi ile hızlıca iletişim sağlayabilirsiniz.

Mediafire tercih edebilirsiniz.
Moderatör bir konu açtığı zaman, tekrar mesajını düzeltmek istediğinde mesajın altında isimsiz düzenleme olarak mı gözükür? Yoksa son düzenleyen moderatör olarak mı gözükür?

Mediafire tercih edebilirsiniz.
Moderatör bir konu açtığı zaman, tekrar mesajını düzeltmek istediğinde mesajın altında isimsiz düzenleme olarak mı gözükür? Yoksa son düzenleyen moderatör olarak mı gözükür?
Google'dan açıklama geldiği zaman konu içine ekleyeceğim. O zaman görürüz. :)

Nasıl virüs olarak algılıyor? Ben bir sürü EFI klasörü yedekledim. Hiç virüs uyarısı vermedi.

Nasıl virüs olarak algılıyor? Ben bir sürü EFI klasörü yedekledim. Hiç virüs uyarısı vermedi.
Ben hata yapıp OpenCore'un Debug sürümünü yedeklemeye kalktım.
Bulut depolama alanı sorununu OneDrive alarak çözdüm. 1 Ay deneme üyeliği ile kayıt oldum. Bu kayıt sürecinde rapor sistemi ile olan tüm sorunları bize bildirmeniz olacaktır. :) Herkese iyi Sosyal'ler.
Big Sur ve Catalina linki an itibariyle eklenecektir. Mojave ve High Sierra ise Upload işlemleri ne yazıkki daha tamamlanmadığından bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı