Driver Booster 9 güvenilir mi?

Güvenilir. Valla bak var ya, Allah seni inandirsin 2010 model bilgisayara RTX ekran kartı driver'i kurdu. Bilgisayar şu an 16GB ekran kartına sahip. GTA V falan Ultrada açıyor, valla uçuyor oyun yemin ediyorum. Aynı anda 6 tane GTA V açabiliyorum, yanında CyberPunk, 5 tane sanal makinede Windows 11, 20 tane de Windows 7 çalıştırıyorum aynı anda. 500GB'lik SATA HDD'yi 5TB M2 SSD yaptı inanır mısın? 4GB DDR3 RAM vardı, 64GB DDR5 RAM yaptı. Bak valla hem de bunları bedavaya yapıyor. Bu nedenle buraya sormakla bile vakit kaybetmişsin. İndir hacı, indir. Hemen indir, vakit kaybetme.
Yanlış driver yükleyerek böyle özellikler kazandırıyor ekran kartın yanabilir.
Ben bu programı yüklemeden önce SSD'yi optimize edemiyordum ama yükledikten sonra optimize edebildim ama windows SSD'nin güncel olmadığını söyledi yanlış driver yüklüyor bence.Sistemi yavaşlatıyor gözlerimle gördüm programı siler silmez eski hızına döndü.

Yanlış driver yükleyerek böyle özellikler kazandırıyor ekran kartın yanabilir.
Ben bu programı yüklemeden önce SSD'yi optimize edemiyordum ama yükledikten sonra optimize edebildim ama windows SSD'nin güncel olmadığını söyledi yanlış driver yüklüyor bence.Sistemi yavaşlatıyor gözlerimle gördüm programı siler silmez eski hızına döndü.
Yanlış dırayvır değil abi ya, kasayı açtım RTX yazan kart vardı böyle ışıklı müzikli fanları dönüyordu. RTX 9040 TI mi ne yazıyordu, nividya.

Yanlış dırayvır değil abi ya, kasayı açtım RTX yazan kart vardı böyle ışıklı müzikli fanları dönüyordu. RTX 9040 TI mi ne yazıyordu, nividya.
Eeeeee!

Güvenilir. Valla bak var ya, Allah seni inandirsin 2010 model bilgisayara RTX ekran kartı driver'i kurdu. Bilgisayar şu an 16GB ekran kartına sahip. GTA V falan Ultrada açıyor, valla uçuyor oyun yemin ediyorum. Aynı anda 6 tane GTA V açabiliyorum, yanında CyberPunk, 5 tane sanal makinede Windows 11, 20 tane de Windows 7 çalıştırıyorum aynı anda. 500GB'lik SATA HDD'yi 5TB M2 SSD yaptı inanır mısın? 4GB DDR3 RAM vardı, 64GB DDR5 RAM yaptı. Bak valla hem de bunları bedavaya yapıyor. Bu nedenle buraya sormakla bile vakit kaybetmişsin. İndir hacı, indir. Hemen indir, vakit kaybetme.

Dırayvir bustır mi, nasıl yazılıyordu lan unuttum. Onu indir işte hemen, adamın dibidir hocam. Ertem'in de dediği gibi adam gibi adamdır hocam. Net. Kral yazılım.
Sanal ortamdan donanımlarını değiştirdi, hiç inanmadım.

Ben de yüklemiştim ama maksimum bellek kapasitesini arttırmadı, yalan söylüyorsun.

Kesinlikle yüklemenizi önermem çünkü bilgisayarınız eski hızında çalışmaz daha da yavaş çalışır.Driver update yapacaksanız kendi üreticinizin sitesinden yükleyin böyle programları kullanmayın.

Bunun gibi bazı programlar benim chipset'imi bozmuştu ve bilgisayar çok geç açılıyordu.

Son düzenleme:
Eeeeee!

Sanal ortamdan donanımlarını değiştirdi, hiç inanmadım.

Ben de yüklemiştim ama maksimum bellek kapasitesini arttırmadı, yalan söylüyorsun.

Kesinlikle yüklemenizi önermem çünkü bilgisayarınız eski hızında çalışmaz daha da yavaş çalışır. Driver Update yapacaksanız kendi üreticinizin sitesinden yükleyin böyle programları kullanmayın.

Bunun gibi bazı programlar benim Chipset'imi bozmuştu ve bilgisayar çok geç açılıyordu.

Faydasını görende var ama kesin konuşmamak gerekir. Çünkü Eski PC'ler bunu kullanıyor driver bulmakta zorluk çekenler var bu yüzden kullanmış olabilirler.

Faydasını görende var ama kesin konuşmamak gerekir. Çünkü Eski PC'ler bunu kullanıyor driver bulmakta zorluk çekenler var bu yüzden kullanmış olabilirler.
Nasıl faydası var.Diğer bilgisayarlarda da denedim yavaşlattı.Hepsinde yavaşlatıyor.

Belki arka planda bitcoin madenciliği yapıyordur o yüzden yavaşlatıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı