Driver Booster, DriverIdentifier ve DriverEasy Kullanılır mı?

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Driver Booster, DriverIdentifier ve DriverEasy nasıldır?

Bu 3 program iyi diyorlar...

Bazılarınız sürücüyü elle yükle diyorsunuz. Ama sürücüleri elle Google'da arattığımız zaman da bu tip siteler çıkıyor..

Tamam bende yüzde yüz güvenmem. Ama eski bilgisayarımda Driver Booster kullanırdım. Tek sorun yaşamadım.

Sürücüleri elle, donanım kimliği ile Google'da arattığımız zaman, genelde bu siteler ve yüzde 90 DriverPack sitesi çıkıyor.

Fakat DriverPack'ı indirmeye kalksam, Eset hemen engelliyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver programlarını tavsiye etmem fakat ben Driver Easy kullanıyorum baya iyi kullanılabilir fakat manuel kurmak her zaman iyidir

DriverEasy ile taratıyorum. Ücretsiz sürüm ya, yavaş indirme yapıyor. Ayrıca dosya konumuna açıyor ''Kur bilgileri'' adlı şeye sağ tıklayıp, elle yükle diyorum.

Arkadaşlar, Driver Booster, DriverIdentifier ve DriverEasy nasıldır?

Bu 3 program iyi diyorlar...

Bazılarınız sürücüyü elle yükle diyorsunuz. Ama sürücüleri elle Google'da arattığımız zaman da bu tip siteler çıkıyor..

Tamam bende yüzde yüz güvenmem. Ama eski bilgisayarımda Driver Booster kullanırdım. Tek sorun yaşamadım.

Sürücüleri elle, donanım kimliği ile Google'da arattığımız zaman, genelde bu siteler ve yüzde 90 DriverPack sitesi çıkıyor.

Fakat DriverPack'ı indirmeye kalksam, Eset hemen engelliyor...
Donanım kimliğini bulduktan sonra kendi sitesinden de indirebilirsin.

Driver güncelleme yazılımlarını forumca önermiyoruz. Çoğu mavi ekran hatalarının sebebi de bu tarz programlardandır.
Ben şimdiye kadar Driver Booster ile güncelledim. Ama programı sildim. Bundan sonra elle yapacağım. Bir sıkıntı olmuş mudur ? Elle denedim ve hepsi güncel çıktı. Sıkıntıdan kastım yanlış güncelleme gibi. Bundan sık sık söz edilmekte. O yüzden sormak istedim.

Ben şimdiye kadar Driver Booster ile güncelledim. Ama programı sildim. Bundan sonra elle yapacağım. Bir sıkıntı olmuş mudur ? Elle denedim ve hepsi güncel çıktı. Sıkıntıdan kastım yanlış güncelleme gibi. Bundan sık sık söz edilmekte. O yüzden sormak istedim.
Bu tür yazılımlar, kendi bulut sunucularına depoladıkları sürücülerle güncelleştirme yaptıklarından ötürü, asla güncel kalmıyorlar. Ayrıca zararlı yazılım ve reklam içerme oranları da yüksek. Elle sürücü yüklemek çok çok daha sağlıklıdır.

Bu tür yazılımlar, kendi bulut sunucularına depoladıkları sürücülerle güncelleştirme yaptıklarından ötürü, asla güncel kalmıyorlar. Ayrıca zararlı yazılım ve reklam içerme oranları da yüksek. Elle sürücü yüklemek çok çok daha sağlıklıdır.
Doğru söylüyorsunuz. Lakin ben şimdiye kadar bununla yaptım. Ama şuan sildim ve elle yapıyorum. Sürücülerimi komple silmem mi gerekecek ? Yoksa şuandan sonra yapmamam yeterli olacak mıdır ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı