Driver Booster güvenilir mi?

Pek kulanmanızı tavsiye etmiyorum bende diğer arkadaşlarımız gibi. Evet çok pratik gibi gözüküyor fakat yanlış sürücü kurabiliyor. Önceden masaüstü bilgisayarımda bir kez kullandım Windows mavi ekran verdi bir daha da açılmamıştı. :) Şu anda da dokunmatik ekranlı laptop üzerinde bir şans daha vermek istedim, dokunmatiği komple devre dışı bırakıyor. Etkinleştirilemiyor da format atmadıktan sonra. i7 işlemci var, Xeon proccessors falan yazan değişik driverları kurdu. Tekrardan temiz format attım kurtulmak için. Çünkü hangi kurduğu dosya devre dışı bırakıyor veyahut bozuyor anlayamıyorum.

Windows Update yine çoğu işi kendi hallediyor. Ekran kartı ve çipset sürücülerini zaten sitelerinden bulmak olası. Hatta format attıktan sonra internet bağlantısı keserek temiz kurulum olsun diye telefon üzerinden sitelerinden ekran kartı ve çipset sürücülerini indirip bilgisayara kurduktan sonra Windows Update yapıyorum. Bu tarz programları pek kullanmayın. Gerekirse Windows Update işleminden sonra aygıt yöneticisinde kontrol edin, bilinmeyen aygıtları donanım kimliğini internette aratarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Evet biraz daha uğraşırsınız ama en azından doğru sürücüyü yüksek oranda kurarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı