Driver Booster ile driver yüklemek zararlı mı?

Driver Booster gibi yazılımların eski veya yanlış sürücü kurabilme potansiyeli vardır. Bu yüzden forumca önermeyiz.

IObit yazılımlarının hiçbirini önermeyiz. Performans iyileştirdiğini iddia ediyor ama aslında sisteminize yük bindirmekten hiçbir işinize yaramıyor.

BIOS güncellemesi ve GPU sürücülerini kurmanız yeterlidir. Zaten çoğu sürücü, Windows Update tarafından otomatik kuruluyor. Ayrıca işletim sisteminizi güncel tutmanız; güvenlik, performans ve hata iyileştirmeleri bakımından önemlidir.

2'sini de kur. Driver Booster ile ben genellikle yardımcı yazılımları güncelliyorum.
Gerek yok. Yardımcı yazılımları güncelleyeceğim derken tüm sistem gidecek sonra. Windows 10 internet bağlantısı varsa zaten ıvır zıvır sürücülerini kuruyor.

C++ paketleri, SATA driverları falan bunları kendimiz kurmuyor muyuz?

Yine aynı olay, Windows 10 güncellemeleri varsa kontrol edin, kendisi kurması lazım. Yoksa kurmanız gerekir.

Önceden kullanırdım sıkıntı yoktu fakat forumda herkes nefret ediyor bu programdan. Sebebini bilmiyorum demek ki zararlı
Dostum, Windows 7 önerirken de "crack"li atmıştın. Bu tarz programlar zararlı.
-Crack neden zararlı?
İnternet aleminde hiçbir şey bilmesen de şunu bil, kimse kimseye bedavaya bir hizmet sunmaz. Ya gelir elde ediyordur ya da senden bilgi, güç istismar ediyordur. Çok nadir amatör program yazmaya başlayıp bedava sunarlar.
-Driver yükleme yazılımları
Bunların asıl sorunu donanım kimliklerini hesaplamadan, aratmadan yüklüyorlar. Bunların arasında sadece bildiğim bir tanesi var. Ek olarak sürekli veritabanını güncellemesi gerek ki çoğu bir iki sürüm eski yüklüyor.

Sözün özü ücretsiz yazılımlar sizden kullanım bilgisi almak, crackli yazılımlar sizi istismar etmek için var

Dostum, Windows 7 önerirken de "crack"li atmıştın. Bu tarz programlar zararlı.
-Crack neden zararlı?
İnternet aleminde hiçbir şey bilmesen de şunu bil, kimse kimseye bedavaya bir hizmet sunmaz. Ya gelir elde ediyordur ya da senden bilgi, güç istismar ediyordur. Çok nadir amatör program yazmaya başlayıp bedava sunarlar.
-Driver yükleme yazılımları
Bunların asıl sorunu donanım kimliklerini hesaplamadan, aratmadan yüklüyorlar. Bunların arasında sadece bildiğim bir tanesi var. Ek olarak sürekli veritabanını güncellemesi gerek ki çoğu bir iki sürüm eski yüklüyor.

Sözün özü ücretsiz yazılımlar sizden kullanım bilgisi almak, crackli yazılımlar sizi istismar etmek için var
Önerdiğim Windows'un crack olduğunu bilmiyordum özür dilerim.

ben bayadır kullanıyorum bir sorunum yok

ben kullanıyorum bir sorunum yok bayadır kullanıyorum bügünde kullandım hicbirşey olmuyor eski bilgisayarımdada kullanmıştım şimidede kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı