Driver Booster ile güncelleme yapınca ileriki zamanlarda bir sorun yaşatır mı?

31411

Kilopat
Arkadaşlar, bir tanıdığın önerisiyle Driver Booster adlı programı kurdum ve güncelleme yaptım. Güncelleme yaparken internet bağlantısı gidip geldi, sonra ekran kapanıp açıldı. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım, fakat olumsuz yorumları görünce güncelleme yaptığıma pişman oldum. Eksik sürücü veya yanlış sürücü yükleyebiliyormuş. Şuan bilgisayarda bir sorun hissetmedim. Programı sildim. Bu yaptığı güncelleştirmeler, ileri ki zamanda bir sorun yaratabilir mi? Bu sorunlar hemen mi kendini belli ediyor, yoksa daha sonra mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar, bir tanıdığın önerisiyle Driver Booster adlı programı kurdum ve güncelleme yaptım. Güncelleme yaparken internet bağlantısı gidip geldi, sonra ekran kapanıp açıldı. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım, fakat olumsuz yorumları görünce güncelleme yaptığıma pişman oldum. Eksik sürücü veya yanlış sürücü yükleyebiliyormuş. Şu an bilgisayarda bir sorun hissetmedim. Programı sildim. Bu yaptığı güncelleştirmeler, ileri ki zamanda bir sorun yaratabilir mi? Bu sorunlar hemen mi kendini belli ediyor, yoksa daha sonra mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ben sadece acip indirdim guncellemede yaptım bir sorun çıkmadı bence kapanma sorunu.

Arkadaşlar, bir tanıdığın önerisiyle Driver Booster adlı programı kurdum ve güncelleme yaptım. Güncelleme yaparken internet bağlantısı gidip geldi, sonra ekran kapanıp açıldı. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım, fakat olumsuz yorumları görünce güncelleme yaptığıma pişman oldum. Eksik sürücü veya yanlış sürücü yükleyebiliyormuş. Şuan bilgisayarda bir sorun hissetmedim. Programı sildim. Bu yaptığı güncelleştirmeler, ileri ki zamanda bir sorun yaratabilir mi? Bu sorunlar hemen mi kendini belli ediyor, yoksa daha sonra mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sorunlar yaşanabilir evet ama geri yükleme noktası oluşturmuştur yazılım bir sıkıntı ile karşılaşırsanız geri yükleme yaparsınız.

Evet, yanlış sürücüleri kurabilir ve yakın zaman sonra size mavi ekran verdirebilir, performans düşüklüğü olabilir. Yanlış sürücüyü kurmasa bile eski sürücüyü kurarak gene performansı olumsuz etkileyebilir, hatalar olabilir. Bu yüzden, en temizi Windows'u tekrardan kurmanızı öneririm. Bunu istemezseniz, sistem geri yükleme noktası oluşturmuşsa ona geri dönün. Yıl 2022 olmuş, "booster" ile alakalı programları kullanmanızı önermem.

İleri zamanda da kendini gösterebilir yapıldığı anda da. En iyisi Driver Booster tarzı uygulamaları hiç kullanmamak. Donanım Kimliği ile yüklemek istediğiniz sürücüyü internetten bulabilir gerekirse manuel olarak yükleyebilirsiniz. Windows 8.1 veya üstünü kullanıyorsanız zaten sürücülerinizin bir kısmı otomatik olarak yükleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı