Driver Booster ile taratılan sürücüler nereden indirilir?

Bende bu şekilde aratıyorum hep Driver Booster gibi sitelerden çıkıyor oradan mı indirmeliyim.

Hocam kullanmıyorum zaten sadece hangi sürücüler eksik onlara baktım elle kuracağım sürücüyü.

Ayrıntılar kısmı var ama donanım kimliği yazmıyor. Ben şimdi aygıt yöneticisine gidip söylediği aygıtların donanım kimliğini oradan alıp kuracağım sürücüyü?

Ben donanım kimliklerini yazsam siz bulabilir misiniz? @408157

Bende bu şekilde aratıyorum hep Driver Booster gibi sitelerden çıkıyor oradan mı indirmeliyim?
Bu siteye bakabilirsiniz.

driveridentifier.com
Driver Identifier.

Bu siteye bakabilirsiniz.

driveridentifier.com
Driver Identifier.

Bu da Driver Booster gibi ben manuel indirmek istiyorum.

Driver Booster cihazınız ile uyumlu veya uyumsuz tüm güncellemeleri gösteriyor, orada güncellenmesi gerektiği yönünde gözüken bir sürücünün belki de güncellenmemesi de gerekebilir. Yani orada çıkıyor diye güncellemek zorunda değilsiniz. @408157'nin dediği gibi donanım kimliği yöntemi en doğru ve en garanti seçenektir.

Driver Booster cihazınız ile uyumlu veya uyumsuz tüm güncellemeleri gösteriyor, orada güncellenmesi gerektiği yönünde gözüken bir sürücünün belki de güncellenmemesi de gerekebilir. Yani orada çıkıyor diye güncellemek zorunda değilsiniz. @408157'nin dediği gibi donanım kimliği yöntemi en doğru ve en garanti seçenektir.

Öyle tek tek uğraşmak istemiyorum manuel olarak kurulum yapacağım fakat hangi sürücüler eksik bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı