Driver Booster kullandıktan sonra touchpad çalışmıyor

taha77

Yoctopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum. Touchpad çalışırken kendiliğinden durdu ve kontrol ettiğimde aygıt yöneticisinde touchpad driveri yoktu. Driver Booster uygulamasını kurup sürücüleri güncelledikten yaklaşık 30dk sonra oldu.

1684531841803.png

Windows 10 kullanıyorum. Touchpad çalışırken kendiliğinden durdu ve kontrol ettiğimde aygıt yöneticisinde touchpad driveri yoktu. Driver Booster uygulamasını kurup sürücüleri güncelledikten yaklaşık 30dk sonra oldu.

Eki Görüntüle 1785469

Touchpad gözüküyorsa sil de PC'yi yeniden başlat.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1785469

Sürücüleri silip elle yüklemenizi öneririm Driver Booster tipi programlar hiç sağlıklı değil.

Eki Görüntüle 1785469

Geri yukleme noktasi olusmussa ona donun. Driver Booster otomatik olusturmustur.

Driver Booster böyle garip sorunlara yol açabiliyor. Driver talent kullanın ya da laptopunuzun modelini yazarak markanın kendi web sitesinden driverları manuel olarak güncelleyin.

Geri
Yukarı