Driver Booster kullandıktan sonra fare takılıyor

batupasa5757

Hectopat
RAM
4GB DDR3 L Memory
SSD veya HDD modeli
500 GB HDD
Ekran kartı
AMD Radeon R4 Graphics
İşlemci
AMD Quad-Core Processor A6-6310 2.4GHZ
Merhaba. Sahip olduğum dizüstü bilgisayarıma bu gece Driver Booster'dan driverları için güncelleme yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattığımda bilgisayarın 5-6 saniyede bir takıldığını gördüm. Fareyi hareket ettirmek istediğimde 1-2 saniyeliğine takılıyor. Bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sahip olduğum dizüstü bilgisayarıma bu gece Driver Booster'dan driverları için güncelleme yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattığımda bilgisayarın 5-6 saniyede bir takıldığını gördüm. Fareyi hareket ettirmek istediğimde 1-2 saniyeliğine takılıyor. Bunun çözümü nedir?

Hocam keşke Driver Booster kullanmasaydınız. O program yanlış sürücü yüklüyor. DDU ile silin driverin kendi sitesinden tekrar indirin ve kurun.

Yine bir Driver Booster vakası. Bilgisayarı tamamen sıfırlayın ve laptopun sitesine girip sürücüleri elle indirin. Siz indiremiyorsanız laptop modelini bize verin biz indirelim ve sezenle paylaşalım.

Yine bir Driver Booster vakası. Bilgisayarı tamamen sıfırlayın ve laptopun sitesine girip sürücüleri elle indirin. Siz indiremiyorsanız laptop modelini bize verin biz indirelim ve sezenle paylaşalım.

Hocam tamamen sıfırlamadan da yapabiliriz. DDU ile sürücüleri kaldırsın ve sürücünün kendi sitesinden kurabilir.
Ama yine de tamamen temiz kurulum yapsın.

Bilgisayarı tamamen sıfırlayın.

Hocam o cümleninizi "temiz kurulum yapın" diye düzeltirseniz sevinirim arkadaş yanlış anlamasın.

:)

Bilemiyorum. Yıllardır o programı kullanıyorum gayet memnunum.

Genel olarak resmi olmayan 3.Parti sürücüleri kurabiliyor veya veri tabanı her zaman güncel olmayabiliyor ben internette bulamadığım birkaç sürücü kurmak için kullanmıştım
Mümkünse her zaman parçaların resmi sitesinden indirin eğer donanımınız milattan önce değilse elbet resmi sitesinde bulursunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı