Driver Booster kullanmadan tüm sürücülerimi nasıl kurabilirim?

Aynı şey. :D

Windows kurulumu yaparken internet bağlantınız olsun ve kurulumu yaptıktan sonra Windows güncellemelerini kontrol edin. Windows zaten çoğu sürücüyü kuruyor, siz ekran kartını güncelleyin yeterli. Kurulu olmayan sürücü varsa donanım kimliğini paylaşarak konu açabilirsiniz.

Aynı şey. :D

Windows kurulumu yaparken internet bağlantınız olsun ve kurulumu yaptıktan sonra Windows güncellemelerini kontrol edin. Windows zaten çoğu sürücüyü kuruyor, siz ekran kartını güncelleyin yeterli. Kurulu olmayan sürücü varsa donanım kimliğini paylaşarak konu açabilirsiniz.
Bildigim kadari ile Driver Booster IOBit'in, drp.su paketlerini kullanmiyor.

Bildigim kadari ile Driver Booster IOBit'in, drp.su paketlerini kullanmiyor.
Fark etmez. Tüm donanımlara en güncel, en sorunsuzu kurmak için iş yükü gerekiyor. Bunu ücretsiz yapacak kişi olduğunu sanmıyorum.
Oturup üretici sitesinden elinizdeki ürün için yayınlanan sürücüleri indirmek çok zor değil. En doğrusu/güvenlisi bu.

Ekran Kartı sürücünü manuel olarak kendin kur. Anakart üreticisinin sitesinden ses driverını ethernet wifi driverını, kurabilirsin sonra dilersen driver boosterdan bakabilirsin çokta gerek yok.

Windows 10 gerekli sürücüleri kuracaktır. Kurmadıklarını ise donanım kimliği ile aratarak bulabilirsiniz. Harici yazılım önermiyoruz.

Fark etmez. Tüm donanımlara en güncel, en sorunsuzu kurmak için iş yükü gerekiyor. Bunu ücretsiz yapacak kişi olduğunu sanmıyorum.
Oturup üretici sitesinden elinizdeki ürün için yayınlanan sürücüleri indirmek çok zor değil. En doğrusu/güvenlisi bu.
Yorumunuza katilmiyorum. DriverPack Solution guncel ve guvenilir bir sitedir. Tek tek driver indirmekle ugrasmak hamallik.

Tek tek driver indirmekle ugrasmak hamallik.
Belki öyle belki değil. Ben tek tek indirin diye öneri yapan görmüyorum. Yani bunu da yapabilirsin ama yapmazsan sistemin bozulur diye bir şey yok. Windows ufak tefek sürücüleri zaten kuruyor. Siz ekran kartını kuruyorsunuz sadece. İsterseniz diğer sürücüleri de kontrol edersiniz. Paket halinde sürücü kuranların hepsi aynı mantıkla çalışıyor, farkları yok.

Belki öyle belki değil. Ben tek tek indirin diye öneri yapan görmüyorum. Yani bunu da yapabilirsin ama yapmazsan sistemin bozulur diye bir şey yok. Windows ufak tefek sürücüleri zaten kuruyor. Siz ekran kartını kuruyorsunuz sadece. İsterseniz diğer sürücüleri de kontrol edersiniz. Paket halinde sürücü kuranların hepsi aynı mantıkla çalışıyor, farkları yok.
Sizce aralarinda fark olmayabilir. Ama kurulum mantiklari ve guncellik olarak birbirinden cok farklilar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı