Driver Booster önerilmesi yasaklanmalı mı?

Soru net. Technopat üzerinde Driver Booster programının önermesi yasaklanmalı mı?

• Evet.

Oy: 87 57,6%
  • Hayır.

Oy: 6 4,0%
  • Durulduğu kabahat.

Oy: 25 16,6%
  • Hayır gereksiz bir hamle.

Oy: 33 21,9%

• Oy verenlerin toplamı
    151
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çoğu kişi sanırım Driver Booster kurduğu sürücülerden dolayı şikayetçi ve sistemi bu yüzden bozduğunu düşünülüyor.

Uzun yıllardır Driver Booster kullandım ve kullanıyorum. Bence yazılımın kullanım amacı açısı ile yararlı veya zararlı. Şöyle ki: Sistemin sürücülerini manuel ile kurulum yapıyorum ve bu sürücüleri Driver Booster'a kurulum yaptırmıyorum. Fakat bunun dışında sistem de yüklü olması gereken veya gerektiren yazılımlar olabiliyor. Örneğin: Java, Visual C++ gibi... Bunları tarayıcıdan kendiniz setup ile dahi indirseniz güncel olmayabiliyor. Windows Update ise her zaman görmeyebiliyor. Driver Booster güncelini çekiyor diyebilirim.

Yanlış anlaşılmasın, Driver Booster tamamen zararsız demiyorum fakat yıllardır da kullanıyorum. Program yüzünden sistemin bozulduğunu veya bu yüzden hiç format attığımı bilmem. Kısacası kullanmayı bilmeyen için sanırım zararlı bir program.

Sadece yanlış sürücü kurmasından değil, en nefret ettiğim sebepten yasaklıyorum: Hazırcılık. DriverBooster öneren birisi, konuya cevap vermek için sürücüyü kendisi araştımayan, tembellik yapan biridir bana göre. Konulara tembel cevap vermek de hiç haz etmediğim bir şey.

Burası ülkemizde Minidump dosyalarının analiz edilmesini, Process Monitor ile sorun çözmeyi başlatan platform ve burada hazıra yer yok!

DriverBooster yasaklanmıştır!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı