Driver Booster silip doğru sürücüleri nasıl kurabilirim?

Daha birkaç gün önce APU sistem toplayıp Windows 10 kurdum. Update ile birtakım şeyler yüklense de kesinlikle yetersiz. Özellikle chipset sürücüsü kesinlikle elle kurulmalı. Aygıt yöneticisinden takip etmesi bilen biri ne demek istediğimi anlayacaktır. Windows kendince neyi kurarsa kursun ama siz; BIOS, ekran kartı, chipset, ses ve lan sürücülerini anakartınızın ve diğerlerini, kendi sitelerinden kurun. Yani elle kurulmasında çok bariz fayda var.

O zaman bir format şart ben Lenovo Legion Y520 almıştım Windows 10 ile beraber şimdi format atarsam o anahtarı kullanabilir miyim?

Kardeş sakın yapma Lenovo nerve sense yükleyemezsin başıma o sorun geldi.

Driver Booster yanlış sürücüleri kuruyor deniyor. Driver Booster silip bütün doğru sürücüleri nasıl tekrar indireceğim?

Kesinlikle program kullanmayın kendi sitesinden elle indirebilirsiniz. Diğer kalan şeyleri "Windows Update" kendisi kuracaktır.

Nerve sense indirebiliyorsun diye biliyorum ben attım format sonra indirdim sadece müzik sekmesi yok.

İsterseniz size atabilirim dolby daxı indirilebiliyor bir şey ama şimdi nerve sense indirmek imkansız buyurun bakın.

Dolby DAX

İlk dax API sorna App sornada updatedax2.

İsterseniz size atabilirim dolby daxı indirilebiliyor bir şey ama şimdi nerve sense indirmek imkansız buyurun bakın.

Dolby DAX

İlk dax API sorna App sornada updatedax2.
Fan hızını ayarlamayı sağlayan bir uygulama var mıdır ?

Yeni konular

Geri
Yukarı