Driver Booster sürücü güncelleme

aliwild517

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Laptopumu yaklaşık 1 ay önce sıfırlamıştım. Arkadaşımın önerisi sonucu Driver Booster programını kullandım. Rootkit veya herhangi bir virüs bulaştıysa Malwarebytes bütün bunları silebilir mi? Herhangi başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver programlarının pek sağlıklı olduğu söylenemez size tavsiyem sürücülerinizin modelini öğrenip manuel olarak kurmanız.

Laptopumu yaklaşık 1 ay önce sıfırlamıştım. Arkadaşımın önerisi sonucu Driver Booster programını kullandım. Rootkit veya herhangi bir virüs bulaştıysa Malwarebytes bütün bunları silebilir mi? Herhangi başka bir öneriniz var mı?
Driver Booster programını kaldırın ve kendi sisteminizin en güncel sürücüleri kurun.

Driver Booster önermiyorum ve kullanmayın. Bazen yanlış sürücüler kurabiliyor.

Hocam Driver Booster'da yanlış bilmiyorsam virüs yok. Ama yanlış driver kuruyor. Kaldırın ve kurduğu driverları kontrol edin. Yanlış kurduğu varsa kaldırın ve manuel olarak tekrar yükleyin. Kontrol amaçlı Malwarebytes ile taratabilirsiniz.

Şuan sürücülerde herhangi bir sıkıntım yok hepsi güncel. Zaten 1 ay önce sıfırladığımda indirdim 5-6 tane sürücü kurdu sonra programı sildim. Daha sonra ASUS yeni sürücü güncellemeleri yolladı onları indirdim. Virüs bulaşmış mıdır diye aklıma takılmıştı. Teşekkürler.

Şuan sürücülerde herhangi bir sıkıntım yok hepsi güncel. Zaten 1 ay önce sıfırladığımda indirdim 5-6 tane sürücü kurdu sonra programı sildim. Daha sonra ASUS yeni sürücü güncellemeleri yolladı onları indirdim. Virüs bulaşmış mıdır diye aklıma takılmıştı. Teşekkürler.
Emin olmak istiyorsanız. Malwarebytes ve Kaspersky ile tarama yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı