Çözüldü Driver Booster vs Wise Driver Care

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sonbilgisayarcı

Hectopat
Yeni PC aldım ve Driver Booster'den güncelleme yaptım ve Visual programlarını yükledim. Ekran kartı ve chipset hariç. Onları kendim kurdum. Sizce bir problem olur mu? Wise Driver care daha mı iyidir veya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ne yapmalıyım 0'dan format 2 kere attım daha şimdiden bir daha atmak istemiyorum silip kendim tekrar kursam orijinal siteden olur mu?

Tek tek aramak ile uğraşmak istemiyorsan temiz format , uğraşırım dersen;
Denetim masasından kaldır sonra bakacağın öncelik klasörler, App data klasörünündeki 3 klasöre de bak IObit klasörlerini sil hepsinden temp klasörünü boşalt. C: İçinden program data klasörünün içinden aynı klasörü sil Windows klasörünün içinden de sil. Kayıt defterinden Driver Booster ve IObit isimlerini arat kayıt defterini açınca yukarıda bul seçeneğine tıkladıktan sonra bul butonuna basınca gelen şeyleri emin olarak sil. Sonra F3 tuşu ile taramaya devam edebilirsin kolaylık sağlar sana. Ama format 10 dk bu işler 1 saat tercih senin.
Hiçbiri. Bu tarz programlar genelde eski, hatta bazen yanlış sürücüleri yüklüyor. Sürücülerinizi elle yükleyin.

Sürücülerinizi bulamıyorsanız:

Ayrıca, Wise'ın böyle bir yazılımı olduğunu yeni öğrendim. Diğerlerine göre çok daha güvendiğim bir geliştiriciydi; güvenim kırılmadı değil.

Visual paketlerini indirmek için iki yazılımıda önermiyorum.
Ayrıca Patch My PC yazılımını da bakabilirsin. Popüler uygulamalar ve Visual paketlerini barındırıyor.
Sadece uygulamalara güncelleme olup olmadığını kontrol etmek için kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı