Driver Identifier kullanılmalı mı?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. ASUS TUF Gaming A15 kullanıyorum. Cihazımın web sitesi üzerinden tüm sürücülerini güncelledim. Ancak siyah ekran hatası alıyorum. Windows Update de yeni sürücü bulmuyor. Ancak Driver Identifier isimli site birkaç tane güncellenmesi gereken sürücü gösteriyor. Kullanmalı mıyım?

Merhaba. ASUS TUF Gaming A15 kullanıyorum. Cihazımın web sitesi üzerinden tüm sürücülerini güncelledim. Ancak siyah ekran hatası alıyorum. Windows Update de yeni sürücü bulmuyor. Ancak Driver Identifier isimli site birkaç tane güncellenmesi gereken sürücü gösteriyor. Kullanmalı mıyım?

Ben birkaç kere kullandım zararını görmedim.

Diyorlar ki üreticinin kendi sitesi dışında hiçbir yerden sürücü yüklemeyin, mavi ekran hatası vs gibi şeyler yaşarsınız, bozuk ve eski sürücüler yüklüyorlar vs gibi şeyler söyleniyor.

Olabilir ama doğru sürücüyü yüklersen bir şey olmaz ama zaten orijinal (yani ASUS'un orijinal sayfası) sayfasından indirmeni öneririm.

Olabilir ama doğru sürücüyü yüklersen bir şey olmaz ama zaten orijinal (yani ASUS'un orijinal sayfası) sayfasından indirmeni öneririm.
Siyah ekran hatasıyla ilgili bir arkadaş ağ sürücülerini güncellememi söyledi de.
Bende birkaç kere kullandım sorun çıkarmadı ama windows 8 ve üst versiyonlarında driverleri otomatik indiriyor zaten win 10 kullanıyorsan windows update önemli güncelleştirmelerden veya aygıt yöneticisinden de rahatça en son sürümlerini indirebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı