Driver pack çalışmıyor

Resmi sitesinden indirdiğim halde Windows Defender virüslü olabilecek yazılım uyarısı veriyor. Sizde de antivirüs engellemiş veya engelliyor olabilir.
@ellas'ın dediği gibi otomatik driver kuran programlar pek önerilmez çünkü stabil olmayan sürümleri en güncel sürüm diye yükleyip çökerttikleri çok bilgisayar olmuştur.
Yüklemek istediğiniz sürücüleri yazarsanız size yardımcı olmaya çalışırız.

Çalışmasın zaten. Bu tür 3. parti yazılımların kullanılmaması gerektiğini çok kez belirttik. Hangi bileşenlerin sürücüsü lazım donanım kimliklerini gönder ve işletim sistemini belirt, gerekli sürücüleri sağlayalım.

Az önce driver pack indirip güncelleme yaptım, daha önce hiç kullanmadığım için merak etmiştim. Bilgisayar Lenovo yükleme ekranında kaldı yeniden başlatınca açılmadı 😂
Başlangıç onarımı ile düzelttim kaldırdım Driver Pack'i. Sana tecrübe olsun kullanma Driver Booster ya da Driver Pack.

Resmi sitesinden indirdiğim halde Windows Defender virüslü olabilecek yazılım uyarısı veriyor. Sizde de antivirüs engellemiş veya engelliyor olabilir.
@ellas'ın dediği gibi otomatik driver kuran programlar pek önerilmez çünkü stabil olmayan sürümleri en güncel sürüm diye yükleyip çökerttikleri çok bilgisayar olmuştur.
Yüklemek istediğiniz sürücüleri yazarsanız size yardımcı olmaya çalışırız.
Ondan değil. Bilerek arayüz gelmedi bunların amacı virüs bulaştırmak gibi düşünüyorum yoksa yanlış yerden mi kurdum. Nerden kurmuştunuz hocam?

Ondan değil. Bilerek arayüz gelmedi bunların amacı virüs bulaştırmak gibi düşünüyorum yoksa yanlış yerden mi kurdum. Nerden kurmuştunuz hocam?
Evet, driverpack virüslü. Bir yakınımın şirketi iş bilgisayarına driverpack kurmuştu, yanında bir sürü zararlı yazılım yüklendi.

Geri
Yukarı