Dropship mantıklı mı?

swynZz

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
9400 gt i5 4460 8 gb ram 240gb ssd gigabyte h81m s2v anakart
Pek bilmiyorum karşıma çıkıp duruyor. Copywrite tişört tasarımı kılıf tasarımı reklam izleyerek para kazanma falan sizce mantıklı mı? Bilgisayar alacağım yaz tatilinde bir yerde çalışacağım yaz tatiline girmeden de para biriktireyim diyorum. Mantıklı mıdır?

Pek bilmiyorum karşıma çıkıp duruyor. Copywrite tişört tasarımı kılıf tasarımı reklam izleyerek para kazanma falan sizce mantıklı mı? Bilgisayar alacağım yaz tatilinde bir yerde çalışacağım yaz tatiline girmeden de para biriktireyim diyorum. Mantıklı mıdır?

Mantıklıydı ama artık değil.
Neden eskiden mantıklıydı artık mantıklı değil diye soracaksınız.
Bu işlerden parayı kazanan kazandı. Şu an onların yediği tavuğun kemiğini sıyıracaksınız. Çok fazla kullanıcı var.

Bu işlerden parayı kazanan kazandı. Şu an onların yediği tavuğun kemiğini sıyıracaksınız. Çok fazla kullanıcı var.
Bir platform da satacaksa (amazon vs.) kesinlikle katılıyorum. Obur turlu yılmadan uğraşacaksa gunde onlarca video hazırlayıp sosyal medyada pazarlayabilecek ise kesinlikle denenebilir.

Peki ne yapabilirim internetten 14 yaşındayım okuyorum pek işte çalışabileceğimi sanmıyorum şu anlık benim düşümcem 30 level unranked LoL hesabı alıp plat yapıp falan satmayı düşünüyorum iyi mi sizce başka öneriniz var mı internetten.

Bir platform da satacaksa (Amazon vs.) Kesinlikle katılıyorum. Obur turlu yılmadan uğraşacaksa gunde onlarca video hazırlayıp sosyal medyada pazarlayabilecek ise kesinlikle denenebilir.

Günde 1-2 video Shopify falan bedava galiba orada satacağım böyle ilerlerim paraya para demezsem her gün uğraşırım tabikii.

Peki ne yapabilirim internetten 14 yaşındayım okuyorum pek işte çalışabileceğimi sanmıyorum şu anlık benim düşümcem 30 level unranked LoL hesabı alıp plat yapıp falan satmayı düşünüyorum iyi mi sizce başka öneriniz var mı internetten.

Ticaretin tavsiyesi olmaz.
İyi bir araştırma yapın kendi ilgi alanlarınıza göre para kazanmaya çalışın.
Fiziki bir işe başlayın. Kazandığınız para ile farklı para kazanma yollarına girer, paranızı katlarsınız.

Ticaretin tavsiyesi olmaz.
İyi bir araştırma yapın kendi ilgi alanlarınıza göre para kazanmaya çalışın.
Fiziki bir işe başlayın. Kazandığınız para ile farklı para kazanma yollarına girer, paranızı katlarsınız.

Yani doğru anladıysam ilk normal fiziki yani kahvede falan çalışın diyorsunuz ve sonra yatırım girişimcilik diyorsunuz ve araştırmam lazım doğru anladıysam değil mi?

Dropshipping aslinda kolay bir is degil, bütcen lazim ve hizli para kazanamazsin! Yani kisacasi hangi ürünleri satmaya planliyorsan ona göre düsenmen lazim ve müsteri kitleni, reklam vb. nasil buldugunu ayarlandigini cözmen lazim.

Yani diyelim $2K dolar hacardin tüm plugin reklam vb. icin bu gideri geri etmek icin en az 2 - 4 ay beklmen lazim iyi basliyorsan. Yani Youtubeda genellikte ah dropshipping yap kardsm milyoner ol diye slogan geciyor öyle degil.

Dropshipping aslinda kolay bir is degil, bütçen lazim ve hizli para kazanamazsin! Yani kisacasi hangi ürünleri satmaya planliyorsan ona göre düsenmen lazim ve müsteri kitleni, reklam vb. nasıl buldugunu ayarlandigini cözmen lazim.

Yani diyelim $2k dolar hacardin tüm plugin reklam vb. icin bu gideri geri etmek icin en az 2 - 4 ay beklmen lazim iyi basliyorsan. Yani YouTube'da genellikte ah dropshipping yap kardsm milyoner ol diye slogan geciyor öyle degil.

Peki ne yapabilirim internette 14 yaşındayım nasıl para kazanırım okuduğum için çalışamam yaz tatili çalışırım bilgisayar almak için biriktireceğim.

Piyasada senin gibi olup da tek kuruş kazanamayan binlerce kişi var ve ben de onlardan biriyim. Tişört tasarlayarak para kazanma olayı tamamen fasa fiso. hiç bir şekilde sizin tasarımınız çok muhteşem bile olsa kar payını minimum'a düşürseniz bile kimse almıyor.

Piyasada senin gibi olup da tek kuruş kazanamayan binlerce kişi var ve ben de onlardan biriyim. Tişört tasarlayarak para kazanma olayı tamamen fasa fiso. Hiçbir şekilde sizin tasarımınız çok muhteşem bile olsa kar payını Minimum'a düşürseniz bile kimse almıyor.

Ne yapabilirim o zaman evden yapıalacak iş var mı öğrenciyim 14 yaşındayım yaz tatilinde çalışacağım normal işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı