DS4 Windows PC'de 2 Gamepad Olarak Görünüyor

Fthh01

Hectopat
Arkadaşlar BİM'den aldığım Polosmart DS4 kolunu Bluetooth ile bağlıyorum. Titreşim içinde DS4 programından okutuyorum ama ilk resimde olduğu gibi 2 tane gözüküyor. 2. resimde de olduğu gibi oyunlarda da 2 tane gözüküyor. DS4 açmasam titreşim çalışmıyor. CD falan yoktu, zaten kutusunda yazıyordu DS4 indirin diye. CD yoktur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-21 125109.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-21 125109.png
    126,5 KB · Görüntüleme: 279
  • Ekran görüntüsü 2021-03-21 125314.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-21 125314.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 267
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Xbox 360 kolu olarak da gözüküyor. Zaten oyunlarda olması gereken bir özellik. Titreşim özelliği her zaman çalışmayabilir.

Hocam, Xbox 360 kolu olarak da gözüküyor. Zaten oyunlarda olması gereken bir özellik. Titreşim özelliği her zaman çalışmayabilir.
hocam sorun o değil 2 tane görüyor oyunlarda programı açınca normal bluetooth la bağladığımda gözüküyor wireless onu kapatayım diyorum bu sefer program da gidiyor onun kökü gibi bişey

Ben tam anlatamadıysam bu arkadaş da aynı sorun var o güzel anlatmış.

Hocam, rehbere göre deneyin.

Bir deneyim olmazsa geri dönerim teşekkürler.

Hocam, rehbere göre deneyin.

Yok hocam yine aynı 2 tane gözüküyor zaten tam böyle bağlamıştım uygulamada sorun yok :(

Not: Bu arada benim kol Polosmart PSG05 BİM'den almıştım çakma yani PC ile uyumlu Bluetooth ile bağlasak bile tam sorunsuz okuyor oyunlarda işte titreşim için DS4 Windows kullan dediler onu da açınca 2 tane gözüküyor oyunlarda.

Arkadaşlar BİM'den aldığım Polosmart DS4 kolunu Bluetooth ile bağlıyorum. Titreşim içinde DS4 programından okutuyorum ama ilk resimde olduğu gibi 2 tane gözüküyor. 2. resimde de olduğu gibi oyunlarda da 2 tane gözüküyor. DS4 açmasam titreşim çalışmıyor. CD falan yoktu, zaten kutusunda yazıyordu DS4 indirin diye. CD yoktur.
Xbox 360 controller for Windows cihazını kaldırmayı denediniz mi?

Xbox 360 Controller for Windows cihazını kaldırmayı denediniz mi?

Zaten o direkt DS4 programını açınca geliyor programı kapatınca geri gidiyor titreşimi o çalıştırıyor onu kapatmamam lazım, wiralessi kapatmam gerekiyor ama onu kapatınca hepsi birden gidiyor onu merkezi gibi bir şey wireless.

Arkadaşlar BİM'den aldığım polosmart DS4 kolunu Bluetooth ile bağlıyorum. Titreşim içinde DS4 programından okutuyorum ama ilk resimde olduğu gibi 2 tane gözüküyor. 2. resimde de olduğu gibi oyunlarda da 2 tane gözüküyor. DS4 açmasam titreşim çalışmıyor. CD falan yoktu, zaten kutusunda yazıyordu DS4 indirin diye. CD yoktur.

Aynı şekilde bende de öyle. Bir Wireless Controller var bir de Xbox 360 Controller var ve tek kol olmasına ragmen oyunda 2 kol görünüyor sorunu çözebildin mi?

Geri
Yukarı