Çözüldü DSL kablo bağlantısı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tagsib

Hectopat
Makaleler
2
Internet priz kablosunu boya badanacilar cikartirken bunu da yerinden cikartmislar. Elimde bir sari kablo bir de kirmizi-mavi karisimi kablo var, 8 tane de ici bos kareler var. Ben hangisine koyacagim simdi? DSL isigi sabit durmuyor yaniyor, bekleyip gidiyor.

20220607_165146.jpg

20220607_165141.jpg

Hiç mi bilen yok?

Son düzenleme:
Çözüm
Sorunu çözdüm!
CAT3 bu. Sağdan 4e mavi kırmızı soldan 4. e kadar sarı beyaz ve grileri tam aşağıdaki güvenlik kilidine bastıktan sonra koyun. Sonra orayı kapatın sonuçta güvenlik kilidi ve bağlanıtyı sağlayacaksınız.
1654612252056.png

DSL kablosunun içinde, iki adet hat mevcuttur.
Mevcut kablo kanalınızın içindeki hattın, ne kablosu olduğu belli değil.
Doğru bir tespit için, binanızdaki kablonun. Reglet kabininin olduğu bağlantıyı kontrol etmeniz gerekecektir.

Eki Görüntüle 1412140

DSL kablosunun içinde, iki adet hat mevcuttur.
Mevcut kablo kanalınızın içindeki hattın, ne kablosu olduğu belli değil.
Doğru bir tespit için, binanızdaki kablonun. Reglet kabininin olduğu bağlantıyı kontrol etmeniz gerekecektir.
Hocam siz benim yazdiklarimi okudunuz mu ben teker teker denedim olmadi yani ben nasil o kabloyu baglayacagim. 3 5 diye bir bilgi veremez misiniz yani

Sorunu çözdüm!
CAT3 bu. Sağdan 4e mavi kırmızı soldan 4. e kadar sarı beyaz ve grileri tam aşağıdaki güvenlik kilidine bastıktan sonra koyun. Sonra orayı kapatın sonuçta güvenlik kilidi ve bağlanıtyı sağlayacaksınız.

Çözüm

Geri
Yukarı