DSLR kamerayı webcam olarak kullanmak

Valla ben 2003 yılından beri fotoğraf çekiyorum. En az 4-5 filmli makinadan sonra ilk çıkan Canon 300D yi Amerikadan getirerek başladım bu işe. Hayyamda birçok dükkan beni tanır. Onlar ilede bu konuları çok konuştuk. İnternette olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok. Hayyamda bilgiğin satıcılar var ise ara sor. Ya da sen kendi inandığın doğrular ile devam et.
Hayyam'daki 5 satıcıdan 6 tanesi çıkar peşinde koşan herifler. O zaman Arri, Red gibi kameralar sürekli ölü fiyatlara satılsın video çekiyorlar diye? :D Söylediğini mantıklı bir zemine oturtamıyorsun. Sensör bir işlevi yerine getirmek için var sonuçta. Video ve fotoğraf fark yok arada.

Hayyam'daki 5 satıcıdan 6 tanesi çıkar peşinde koşan herifler. O zaman Arri, Red gibi kameralar sürekli ölü fiyatlara satılsın video çekiyorlar diye? :D Söylediğini mantıklı bir zemine oturtamıyorsun. Sensör bir işlevi yerine getirmek için var sonuçta. Video ve fotoğraf fark yok arada.
Aynen bundan bahsediyorum. Eğer bu gerçek olsaydı bu veriler internette teknik dökümanlarda yer alırdı.

Geri
Yukarı