Dual Core E6500 sistem AC: Odyssey kaldırır mı?

Bence R5 3400G alsın ileride güzel bir ekran kartı takar birikimleri dar ise de R3 3200G.
Aslında şimdi yeni PC almak için baya para biriktiyorum çünkü bu PC'de nereyi tutsan elinde kalıyor yeni ekran kartı alsam PSU izin vermiyecek yeni işlemci alsam anakart soketi uymuyor yeni anakart alsam kasa izin vermiyor 0'dan sistem kurmus kadar olurum.

Quad serisi bir işlemciye geçip GTX 750 Ti alın. GTA 5'i yüksekte açarsınız. Bu sisteme daha yapabileceğiniz yok. Geçici bir çözüm olarak bunları yapıp, ileride sistem değiştirirsiniz.
GTX 750ti eğer ucuz bulunursa mantıklı ama aynı fiyat yada daha ucuza sıfır rx 550 veya gt 1030 bulunabiliyor.

Aslında şimdi yeni PC almak için bayağı para biriktiyorum çünkü bu PC'de nereyi tutsan elinde kalıyor yeni ekran kartı alsam PSU izin vermiyecek yeni işlemci alsam anakart soketi uymuyor yeni anakart alsam kasa izin vermiyor 0'dan sistem kurmus kadar olurum.

Q9400 HD 6670 sistemi 350TL'ye kurdum. Güç kaynağım 300W. Şu an GTA 5 30-40FPS oynayabiliyorum. Tabi ekran kartını değiştireceğim. Çok düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı