Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Kampanya bitti mi?

Bitti, ürünlerin 12 Ağustosa kadar faturalaması gerekiyordu.

Ben kartı 1 Ağustos'ta almıştım bugün takabildim bilgisayara ve şansıma cw çıkmadı. Çok sessiz kart. Sıcaklık değerleri güzel boşta 45 yükte 65 derece gördüm.
İnşallah cashbackde de sorun çıkmaz.

Cw yok demiştim ama Far Cry 6 da hafif hafif ses gelmeye başladı. Age of IV de ses yapmıyor. Normal de sessiz ve serin. Biraz voltaj düşürdüm. Çok rahatsız etmiyor aşırı bir ses yok gerçi. 6600 XT çok sessizdi. Radeon sürücüsü etkilimi acaba bir önceki sürücüyü denesek 🙂
Undervolt yaparken güç limitini değiştirmek gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Bitti, ürünlerin 12 Ağustosa kadar faturalaması gerekiyordu.

Cw yok demiştim ama Far Cry 6 da hafif hafif ses gelmeye başladı. Age of IV de ses yapmıyor. Normal de sessiz ve serin. Biraz voltaj düşürdüm. Çok rahatsız etmiyor aşırı bir ses yok gerçi. 6600 XT çok sessizdi. Radeon sürücüsü etkilimi acaba bir önceki sürücüyü denesek 🙂
Undervolt yaparken güç limitini değiştirmek gerekiyor mu?
Hafif sesi sıkıntı etmeyin hocam şuan alacağınız herhangi bir rx 6000 serisi veya rtx 3000 serisi karttan hafif ses gelme olasılığı yüksek, nedense yeni seri kartlarda cw sorunu daha yaygın. Sürücü voltaj ve harcadığı güce etki etmiyorsa cw üzerinde değişiklik olmaz.

Undervolt için güç limiti değiştirmenize gerek yok. Rx 6700 xt standart olarak 1.2v geliyor ve çok yüksek bir değer. Muhtemelen 1.1v stabil çalışır ama en kötü 1.15v ayarlamaya çalışın gereksiz ısı ve güç tüketiminin önüne geçmekte fayda var.

13 Temmuzda onaylanmış görünen cashbackimi halen alamadım.
Alabilen veya benim gibi alamayan başka var mı?
Benimki agustos 8 onaylı halen yatmadı
Aynı durum bende de var arkadaşlar, 18 Temmuzda benim onaylı.
02,08,22 benim onaylı ama hala çıt yok

[email protected]
[email protected]

İlk önce üsttekine mail atın olmazsa alttakine atarsınız. Bilgileri de ekleyin onlara ulaştığında işleme alırlar büyük ihtimal. Mail atanlar daha erken almıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı