Dualboot yaparken disk bölümü şeması hatası verdi

Daha fazla  
Evet arkadaşlar yazılım projelerimi yaptığım çeşitli projelerimin olduğu bilgisayara dualboot yaparken Linux kurulum ekranında disk şeması hatası verdi. Benim de dalgınlığıma geldi ve düzelt dedim. Bütün diski formatladı, neticesinde tüm dosyalarım ve projelerim silindi. Bilgisayarda M.2 SSD olduğu için kurtarılacağını zannetmiyorum. Yani bir çözüm aramıyorum. Bu bir dert dökme gönderisidir.
Teselli eden olursa şimdiden teşekkür ederim.
Bazen sil baştan başlamak gerekiyor sanırım 🥲

Yedek nedir, niye alınır:

images-2.jpeg

Evet arkadaşlar yazılım projelerimi yaptığım çeşitli projelerimin olduğu bilgisayara dualboot yaparken Linux kurulum ekranında disk şeması hatası verdi. Benim de dalgınlığıma geldi ve düzelt dedim. Bütün diski formatladı, neticesinde tüm dosyalarım ve projelerim silindi. Bilgisayarda M.2 SSD olduğu için kurtarılacağını zannetmiyorum. Yani bir çözüm aramıyorum. Bu bir dert dökme gönderisidir.

Flash depolamada da silinen veriler geri getirilebiliyor diye biliyorum. Ama disk bölümlerine bir şey olunca da işe yarar mı bilmiyorum.

Teselli olarak tatlı tilki videoları izleyebilirsiniz. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Flash depolamada da silinen veriler geri getirilebiliyor diye biliyorum. Ama disk bölümlerine bir şey olunca da işe yarar mı bilmiyorum.

Teselli olarak tatlı tilki videoları izleyebilirsiniz. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim 😆

Yedek almayı bundan sonra asla unutmazsınız. En azından benim için öyle olurdu. Olumlu yönlerden bakalım biraz da.

Onun dışında,

Cenneti Sordum Yitirdiklerime dinleyerek keyfinizi yerine getirebilirsiniz efendim.

Geri
Yukarı