Dualschock 4 ederi nedir?

EagleEnes

Hectopat
Daha fazla  
Yakın bir abimize fazladan Dualschock 4 var bende bilgisayarda kullanmak için gamepad arıyorum sıfır fiyatları da uçuk ona nasıl bir fiyat teklif etsem adil olur piyasasını bilmiyorum hakim olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yakın bir abimize fazladan Dualschock 4 var bende bilgisayarda kullanmak için gamepad arıyorum sıfır fiyatları da uçuk ona nasıl bir fiyat teklif etsem adil olur piyasasını bilmiyorum hakim olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
İkinci el DS4 sadece kumar, içinde bulunan kartı değiştirip satıyor çoğu kişi. Sadece bu yüzden geçen hafta 1k vermek zorunda kaldım, ikinci el DS4 pek önermem bu yüzden. PC için daha uygun fiyata güzel ürünler bulabilirsiniz (Monster Pusat gibi), PSN için ise DS4 dışı yol yok gibi bir durum var.

İkinci el DS4 sadece kumar, içinde bulunan kartı değiştirip satıyor çoğu kişi. Sadece bu yüzden geçen hafta 1k vermek zorunda kaldım, ikinci el DS4 pek önermem bu yüzden. PC için daha uygun fiyata güzel ürünler bulabilirsiniz, PSN için ise DS4 dışı yol yok gibi bir durum var.
Dediğim kişi öyle birşey yapacak bir insan değil ayrıca cihaz kollarla birlikte İsviçre'den geldi adamlar bozulsa çöpe atıyor kolu 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı