DualSense için Xbox'tan vazgeçilir mi?

doktorzx2

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yakın zamanda Xbox Series X almaya karar verdim. Game Pass, stok durumundan ve Forza oyununu çok merak etmemden dolayı Xbox mantıklı geldi (Forza hiç oynamadım ama videolardan çok beğendim) ama şimdi DualSense de hiç fena gözükmüyor ve Spider-Man oyunları da beni kendine çekiyor. İçimden DualSense'e sahip olmak aslında güzel olurdu diyor. Ama PS tarafında oyunlar gerçekten pahalı ve ayda 1 oyun alabilirim. Sizce DualSense için Xbox'tan vazgeçilir mi?

Not: Elimde PC var ama oyun oynatmıyor, yani Xbox oyunları PC'ye de çıkmış olması pek sorun değil. Benim için Forza Xbox tarafı oyunu, Spider-Man ise PS tarafı oyunu.

Her oyunda tetik desteği yok ileride gelir umarım. Oyunlara yüksek fiyat vermeyi kabul ediyorsanız PS alınabilir. Ben olsam bir kontrolcü için oyunlara o kadar fiyat vermezdim.
Ayda 1 -2 oyun birikir heralde 😄
Dualsense'e sahip olup oyun alamama ihtimalini de unutmayın.

Ha, PS Store'daki oyunları alabilecek maddi durumunuz varsa ayrı tabii.
Yavaş yavaş alacağım

DualSense için olacak oyunların 80 dolar yani 645+vergiden başlayacağınıda unutmamak lazım eğer oyun alacak para bulabiliyorsanız alınır ama yoksa Xbox alınmalı bu jenerasyon Türkiye için Xbox devri keşke Microsoft reklamları artırsa.

DualSense için olacak oyunların 80 dolar yani 645+vergiden başlayacağınıda unutmamak lazım eğer oyun alacak para bulabiliyorsanız alınır ama yoksa Xbox alınmalı bu jenerasyon Türkiye için Xbox devri keşke Microsoft reklamları artırsa.

Hocam indirimde 350 civarına düşüyor o anda aylık 1 oyun alabilme durumum var.
Yani Xbox mu PS mi ( hangisinden vazgeçilmez anlayamadım)

Yeni konular

Geri
Yukarı