DualSense PC destekliyor mu?

zoldiac34

Hectopat
Daha fazla  
Birçok yerde bugün DualSense PC desteği geldi diye haber okudum yabancı kaynaklardan net bir bilgi bulamadım. Şu an DualSense adaptive triggers ve haptic feed back dahil her şeyiyle PC'yi destekliyor mu?

Steam, DualSense için ilk desteği Kasım 2020'de ekledi ve o zamandan beri desteği artırdı. Steam'i kullanmak, Steam dışındaki oyunlarda kullanmak isteseniz bile, DualSense'inizi PC'de çalıştırmanın açık ara en kolay yoludur. ... Bağladıktan sonra Steam'i açın ve Büyük Resim Modu'nu başlatın.

Yani sadece Steam üzerinde kullanma şansınız var.

Steam added initial support for the DualSense back in November 2020, and has improved support for it since then. Using Steam is by far the easiest way to get your DualSense working on PC, even if you want to use it in non-Steam games. ... Once you have it connected, open Steam and launch Big Picture Mode.
https://www.pcgamer.com/ps5-dualsense-controller-on-pc/

Steam, DualSense için ilk desteği Kasım 2020'de ekledi ve o zamandan beri desteği artırdı. Steam'i kullanmak, Steam dışındaki oyunlarda kullanmak isteseniz bile, DualSense'inizi PC'de çalıştırmanın açık ara en kolay yoludur. ... Bağladıktan sonra Steam'i açın ve Büyük Resim Modu'nu başlatın.

Yani sadece Steam üzerinde kullanma şansınız var.

Steam added initial support for the DualSense back in November 2020, and has improved support for it since then. Using Steam is by far the easiest way to get your DualSense working on PC, even if you want to use it in non-Steam games. ... Once you have it connected, open Steam and launch Big Picture Mode.
https://www.pcgamer.com/ps5-dualsense-controller-on-pc/
2 tane haberde adaptive triggers ve haptic feedback özelliği geldi yazmışlar bu doğru mu? Mesela kena da ok atarken ok germiş gibi hissecek miyim? Bu arada Steam değil bilgisayar tam uyumlu oldu haber.

24 saat içinde bir çok teknoloji haber sitesinin bunun haberini yapmasını mantıklı bulmuyorum ama. 2-3 sitedeki görseller bunlar hepsi bugün paylaşıldı. Steam dışı oyunlarda da kullanabileceksiniz yazmış biri hatta.
Tam uyumlu diye bir şey dememişler. Söylediğim gibi sadece Steam desteği var. Ve bu çoktan getirilmişti. Kısacası bayat haberler.
DualSense, Artık PC Oyunlarında da Kullanılabiliyor(Steam)
Ve tam uyumlu demişler

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-18-16-39-32-464_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-18-16-39-32-464_com.android.chrome.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2021-12-18-16-38-58-058_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-18-16-38-58-058_com.android.chrome.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2021-12-18-16-38-54-495_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-18-16-38-54-495_com.android.chrome.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 38
24 saat içinde bir çok teknoloji haber sitesinin bunun haberini yapmasını mantıklı bulmuyorum ama. 2-3 sitedeki görseller bunlar hepsi bugün paylaşıldı. Steam dışı oyunlarda da kullanabileceksiniz yazmış biri hatta.

Ve tam uyumlu demişler
Yapılabilir ama DualSens'in özellikleri çalışır mı emin değilim.

Geri
Yukarı