Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

DualSense PC'de Güncel Olarak Nasıl?

Xbox al ben aldım pişman oldum hep bir problem bir de şarjı az gidiyor Xbox series kırmızı Game pad aldım 2.el bir de şarj edilebilir Duracell pill aldım 2500'lük ne zaman şarja taktım hatırlamıyorum bile.

PC ile uyum sorunu kalmadi gibi bir sey ozellikle Steam'de uzerine destekli oyunlarda cok guzel ozellikleri var. Ayrica kalite anlaminda her zaman DualSense derim. Elde tok bir hissiyat veriyor. Pille de ugrasmiyorsun.

Hocam nasıl kullanıyorsunuz? DSX uygulamasıyla denediniz mi, gördüğüm kadarıyla çoğu kişi bu sayede memnun kalıyor.

Hocam onunla kullansanda yine mantıklı değil ki ben bazen onunla kullanıyordum bazen oyunlar destekliyordu Bluetooth ile direk DualSense olarak görüyordu Steam zaten o titreşim tetik sertleşme falan çalışmıyor ve aşırı fazla şarjı gidiyor hiç gerek yok Xbox PC de en iyisi.

Hocam onunla kullansanda yine mantıklı değil ki ben bazen onunla kullanıyordum bazen oyunlar destekliyordu Bluetooth ile direk DualSense olarak görüyordu Steam zaten o titreşim tetik sertleşme falan çalışmıyor ve aşırı fazla şarjı gidiyor hiç gerek yok Xbox PC de en iyisi.

Titresim nasil calismiyor en basitinden Hades oynarken cazir cazir titriyor kol ki bu destek gayet fazla oyuna gelmeye basladi artik.

O titreşim xboxtada çalışıyor ben dualsenesin kendi özelliklerinden bahsediyorum ayrıca o titreşimleri AC 3 4 saate takarsın şarja kolu.

Ozel olarak Microsoft oyunlari oynamiyorsaniz DualSense genel olarak daha iyi bir deneyim vaat ediyor. Sarjiyla ilgili bir derdim yok PC basinda kablo ile oynamak TV'ye gore cok cok daha kolay zira kablonun uzanacagi yerden uzaklasamiyorsunuz zaten monitore bakarken. Pille de ugrasmamis oluyorsun o da ek masraf. Tetik sertlesmesi haric pek cok sey calisiyor. DualSense'in kendi teknolojilerini destekledigi oyun sayisi da artiyor ozellikle son zamanlarda cikan ve bundan sonra cikacaklar bu konuda daha iyi.

Ben hala daha yeni nesil xbox controller ile dualsense arasında kalıyorum. Elimde eski nesil xbox kolu var ama şuan dualsense almaya daha yakınım

Ozel olarak Microsoft oyunlari oynamiyorsaniz DualSense genel olarak daha iyi bir deneyim vaat ediyor. Sarjiyla ilgili bir derdim yok PC basinda kablo ile oynamak TV'ye gore cok cok daha kolay zira kablonun uzanacagi yerden uzaklasamiyorsunuz zaten monitore bakarken. Pille de ugrasmamis oluyorsun o da ek masraf. Tetik sertlesmesi haric pek cok sey calisiyor. DualSense'in kendi teknolojilerini destekledigi oyun sayisi da artiyor ozellikle son zamanlarda cikan ve bundan sonra cikacaklar bu konuda daha iyi.

Hocam F1 oyunları resmî desteğe sahip görünüyor. Deneme şansınız oldu mu? Ben F1 ve FIFA için alacağım. F1'de Xbox kolunu 2 yıl kullandım, frenleme ve gaza oturma hissiyatı DS5'in adaptif triggerları ile PC'de mümkün müdür? Son olarak da bu listedeki tüm oyunlar tak çalıştır çalışıyor mu tam destekle(Haptic ve adaptive özelleri dahil)?

Yeni konular

Geri
Yukarı