DualSense PC'de titremiyor

Miraç Akbulut

Decapat
Daha fazla  
DualSense PC de titreşimi kapalı gözüküyor. DSX uygulamasında falan açık ama Gamepad Tester sitesinde olsun ya da oyunda titreşime yok. Nasıl çözebilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
DS4 programını kullan hem motorları ve sensörleri kontrol edersin hem de desteklenmeyen oyunlarda gamepad kullanırsın.

Orijinal kol bugün geldi. Az önce denedim Steam oyunlarında DSX uygulamasını kapatınca çalışıyor ama DSX açıkken FIFA giriyorum (diğer türlü görmüyor) ve titreşimleri algılamıyor hatta uygulama açıkken hiçbir yerde titreşim yok.

DSX Steam versiyonu bu arada hatta DLC'si de var.

orijinal kol bugün geldi. az önce denedim steam oyunlarında dsx uygulamasını kapatınca çalışıyor ama dsx açıkken fifa giriyorum (diğer türlü görmüyor) ve titreşimleri algılamıyor hatta uygulama açıkken hiçbir yerde titreşim yok
Ilginç. 😳
DS4Windows varsa kapat. Steam ayarlarında Controller sekmesinden PlayStation kontrolcüsünü kapat. DSX'in Steam ayarlarından beta sürümünü seçip indir.

Arkadaşlar çözdüm sorunu. DLC alıp DualSense emülasyonu almışttım ama anlaşılan tam hazır değil o. Resimdeki gibi DualShock seçeneğini seçince oldu ama oyunlarda şimdi DualShock 4 olarak gözükücek.(rahatsız etmiyor ama istemiyordum öyle olmasını:D) inşallah yakın zamanda düzelir.

Ekran görüntüsü 2024-03-19 195706.png

Arkadaşlar çözdüm sorunu. DLC alıp DualSense emülasyonu almışttım ama anlaşılan tam hazır değil o. Resimdeki gibi DualShock seçeneğini seçince oldu ama oyunlarda şimdi DualShock 4 olarak gözükücek.(rahatsız etmiyor ama istemiyordum öyle olmasını:D) inşallah yakın zamanda düzelir.

Ekran görüntüsü 2024-03-19 195706.png

FIFA'da hala titreme yok.

Eki Görüntüle 2145051

FIFA'da hala titreme yok.
Ipucu: Xbox'la daha az oyunda uyum sorunu yaşarsın.

Geri
Yukarı