DualSense PS5 PC için alınır mı?

DSX uygulaması, UB500 adaptör ve DualSense kola sahibim. Şu an her şey çok zevk vermeye başladı. Bilgisayar konsola döndü adeta. 1 hafta önce bu dediğim donanım ve yazılıma geçiş yaptım. DSX uygulamasıyla adaptive triggers özelliğini aktif edebiliyosun. Kontrolcü üzerindeki Touchpad ile mouse kontrolü sağlayabiliyosun vb özellikler mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox kolu al diyenleri dinlemeyin bile o kol paranın yarısını bile hak etmiyor gecikmesi çok fazla ve içinde bir gram özellik yok. DS4 Windows ve DualSense X ile uyum sorunu yok oluyor ayrıca CoD Black Ops Cold War, CoD Vanguard, Far Cry 6, F1 21, 22, Marvel's Spider-Man, Uncharted, AC Valhalla, Deathloop gibi oyunlarda kolun özellikleri çalışıyor. Emulator oyunlarında bile avantajı var.

Hocam özellikleri kullanamayınca özellik olmasının bir faydası yok sadece çok az oyunda o özellikler kullanılabiliyor diğer oyunlarda çalışmıyor bile bazen.

Gidip te Xbox koluna 1800 TL verip rezil olmaktan iyidir kolu DualSense X ve DS4 Windows ile Xbox ve DS4 olarak gösterebiliyorsun zaten.

Xbox kolları güzel fakat bence de parasını hak etmiyor. Bir Xbox kullanıcısı olarak Dual Sens'i gerçekten beğendim. Zaten daha iyi bir kol olduğunu Microsoft bile kabul etti. Gelecekte bize model olabilir dediler.

Steam'den almak zorunda değilsin GitHub versiyonu yeterli oluyor. Ama 6 8 TL gibi bir şey olduğu için Steam versiyonunu da alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam FC 24 için şuan uyumsuzluk var mı boşuna almış olmayım? Ne gibi sıkıntı yaşadınız?
Hiç bir sorun yaşamadım hocam aldığım günden beri. En kötü ihtimal oyun kontrolcünüzü algılamazsa vb. durumlar için DSX programı var onu indirin her sorununuzu çözer büyük ihtimal ki bu program olmadan da çok rahat bir biçimde kullanabileceğinize eminim

Hocam FC 24 için şuan uyumsuzluk var mı boşuna almış olmayım? Ne gibi sıkıntı yaşadınız?
he bu arada adaptive trigger için kablo bağlantısına gerek yok bilginize

Hiçbir sorun yaşamadım hocam aldığım günden beri. En kötü ihtimal oyun kontrolcünüzü algılamazsa vb. durumlar için DSX programı var onu indirin her sorununuzu çözer büyük ihtimal ki bu program olmadan da çok rahat bir biçimde kullanabileceğinize eminim.

He bu arada adaptive trigger için kablo bağlantısına gerek yok bilginize.

Bilgisayarda adaptive trigger ayarlarını yapmak uzun sürüyor mu ve hangi oyunlarda kullanabilirim.

Geri
Yukarı