DualSense vs ROG Raikiri kablolu vs Wolverine V2 Chroma

Zaten emulatör olmadan kol kullanılamıyor. Steam'den oynuyorsanız oyunları orada optimizasyonlar güzel. Ama ne bileyim Epic Games, Game Pass vs. Veya başka yerlerden oynuyorsanız zaten emulatör olsa bile sorunlar oluyor. Adaptif tetikler daha şimdiye kadar hiç çalışmadı bende çok az oyunda desteği var herkesin oynadığı oyunlarda adaptif tetikler sıfır, dümdüz tetik. Haptic feedback ise genelde çalışıyor ama verimli değil, emulatör de olsa saçmalayabiliyor. Mesela geçen Cyberpunk oynarken titreşimler gitti delirtti beni çözemedim hala. Ben emulatör olarak DSX kullanıyrum Steam'den satın almıştım onu da belirteyim.
Ben de F1 gibi oyunlarda apexlerden geçerken hissiyat veriyor ve sony oyunlarında cod gibi oyunlarda desteği var diye düşünmüştüm.

Direk tak çalıştır hocam hiçbir sıkıntı yaşamazsınız zaten 2.4G alıcısı kutu içinden çıkıyor. Sadece gelirken Switch tuş dizilimi ile geliyor. Siz onu aparatı ile çıkarıp kutudan gelen Xbox tuş dizilimini takacaksınız o kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemesi altyazı var.

Direk tak çalıştır hocam hiçbir sıkıntı yaşamazsınız zaten 2.4G alıcısı kutu içinden çıkıyor. Sadece gelirken Switch tuş dizilimi ile geliyor. Siz onu aparatı ile çıkarıp kutudan gelen Xbox tuş dizilimini takacaksınız o kadar.

Şu an gerçekten çok cazip geldi açıkçası hall effect sticklerin oluşu da büyük bir artı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemesi alt yazı var.

Ben de tam bunu izliyordum hocam bir yandan kutunun altında PC-Xinput şekilde de yazıyormuş.

Şu an gerçekten çok cazip geldi açıkçası hall effect sticklerin oluşu da büyük bir artı.

Ben de tam bunu izliyordum hocam bir yandan kutunun altında PC-Xinput şekilde de yazıyormuş.

Hocam evimde şu an 6 tane gamepad var bu 7. olacak ekipman alıp denemek aşırı büyük huyumdur.

Ucuza 1 önerim daha olacak ama bu tam pro gamepad değil.

Bu da aliexpress ürünü hall efect analogları. Mekanik facebutton özelliği. Tak çalıştır android ve Pc özelliği olması. Arkada 2 backbutton ve değiştirilebilir ön plate.

Hocam evimde şu an 6 tane gamepad var bu 7. olacak ekipman alıp denemek aşırı büyük huyumdur.

Ucuza 1 önerim daha olacak ama bu tam Pro gamepad değil.

Ucuza 1 önerim daha olacak ama bu tam Pro gamepad değil.

Hall effect yok sanırım bu kolda.

Hall effect yok sanırım bu kolda.

Varmış şimdi gördüm pardon.

Yaklaşık 2 senedir PC de 9.nesil Xbox Controller kullanıyorum bence PC için en iyilerinden biri hiç problem yaşamadım sadece pil değiştirmek istemiyorsan şarjlı pil ya da kendi şarjlı pili var ondan alabilirsin.

Hocam bu attığım 3 kolda bu bütçelerdeki kişilerin alabileceği en iyi kollardan. Vader 3 ve Gulikit KK3 Max zaten bestleri ama çok bütçe çıkmak istemem derseniz Easy SMX 10'de alınabilir.

Peki hocam gulikit mi vader 3 mi?

Yaklaşık 2 senedir PC de 9.nesil Xbox Controller kullanıyorum bence PC için en iyilerinden biri hiç problem yaşamadım sadece pil değiştirmek istemiyorsan şarjlı pil ya da kendi şarjlı pili var ondan alabilirsin.
Ama hocam onda da fiyat git gide şişiyor.

Peki hocam gulikit mi vader 3 mi?

Ben gulikit aldım hocam bana daha uygun geldi. Ama ikisinin de iyi olduğu yanlar var. Gulikit'te arka butonlar daha iyiyken Vader da mekanik dpad ve facebutton var.

Aklınızı karıştırmak istemedim incelemeleri zaten var Farklı taraflarda daha iddialılar hangisi size daha uygun ve konforlu gelecekse onu alın. Ben gulikit aldım daha elime ulaşmadı malesef kargoda şuan.

Geri
Yukarı