DualSense vs ROG Raikiri kablolu vs Wolverine V2 Chroma

Özellikle en büyük artıları garantileri olması.

Hocam biraz daha araştırma yaptım ve Gulikit'ten biraz soğudum gibi çünkü zamanında mekanik buton şeklinde pazarlamışlar ama gamepad aslında membrane butonlara sahip ve input laglara da sahipmiş çoğu kişi 1000Hz olmasına rağmen testlerde düşük ms görünse de input laglın olduğunu söylemiş ve paylaşmış linki bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@DMN
Olabilir hocam ben denedikten sonra karar vericem. Eğer imput lag varsa iade ederim.

Denedikten sonra inceleme gelirse çok güzel olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Muhtemelen kasaya uzak bir noktaya bağlı setuplarda bu problem olabilir.

Ama firmware update ile büyük oranda çözmüşler sanırım.

Muhtemelen kasaya uzak bir noktaya bağlı setuplarda bu problem olabilir.

Ama Firmware Update ile büyük oranda çözmüşler sanırım.

Bazıları da gitgide sorunların arttığını söylemişler 1ms iletişim kuruyor ama komut 40ms gecikmeli gibi örnekler var. Testte de ilk gecikme başlangıcı çok büyük görünüyor.

Peki gulikit yerine Türkiye'de resmi satılan kollarda öneriniz var mı?
Başlıkta belirttiğim gibi ROG ve Razer gibi.

Bazıları da gitgide sorunların arttığını söylemişler 1ms iletişim kuruyor ama komut 40ms gecikmeli gibi örnekler var. Testte de ilk gecikme başlangıcı çok büyük görünüyor.

Peki gulikit yerine Türkiye'de resmi satılan kollarda öneriniz var mı?
Başlıkta belirttiğim gibi ROG ve Razer gibi
Asus rog çok sorunlu diyorlardı. Razer kaliteli ama kablosu önemli değilse alınabilir. Dediğim gibi aceleniz yoksa bekleyin. Ben aldığım zaman incelemesini yazarım ama şunu da unutmayın çoğunla bir üründen iyi geri dönüş insanlar alan yerine kötü geri dönüş alanlar yorumda bulunur 1000 kişiden 10 kişi sorunla karşılaşsa o 10 kişi yorum yapar ama 1000 kişi yapmaz o yüzden bekleyin en kötü iade ederim.

ASUS ROG çok sorunlu diyorlardı. Razer kaliteli ama kablosu önemli değilse alınabilir. Dediğim gibi aceleniz yoksa bekleyin. Ben aldığım zaman incelemesini yazarım ama şunu da unutmayın çoğunla bir üründen iyi geri dönüş insanlar alan yerine kötü geri dönüş alanlar yorumda bulunur 1000 kişiden 10 kişi sorunla karşılaşsa o 10 kişi yorum yapar ama 1000 kişi yapmaz o yüzden bekleyin en kötü iade ederim.

Anladım hocam tekrardan teşekkür ederim sizin incelemenizi dört göz ile bekliyor olacağım.

Anladım hocam tekrardan teşekkür ederim sizin incelemenizi dört göz ile bekliyor olacağım.
Hocam şuan elime ulaştı ve gamepad tester ile testimde herhangi bir gecikme söz konusu değil.

1714213736115.jpeg

Ama oyun oynayıp ayrıca test edicem bakalım.

1714214082127.png

Çok şaşırdım bu nası bi skor

Son düzenleme:

Hocam şu an elime ulaştı ve gamepad tester ile testimde herhangi bir gecikme söz konusu değil.

Eki Görüntüle 2179804

Ama oyun oynayıp ayrıca test edeceğim bakalım.

Eki Görüntüle 2179809

Çok şaşırdım bu nasıl bir skor.

Hayırlı olsun hocam teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
Genellikle monitör Hz'i ve FPS Ti 120 yapıp Slow mo 120FPS ile yapıyorlar.
Hissedilmiyorsa sıkıntı yok oynarken.

Genellikle monitör Hz'i ve FPS sınırını 120 yapıp Slow mo 120FPS ile yapıyorlar.

Genellikle monitör Hz'i ve FPS Ti 120 yapıp Slow mo 120FPS ile yapıyorlar.
Hocam anomaly agent oynuyorum şuan bir maç kadar da Rainbow 6 siege de denedim. Razer wolverin v2 pro var normalde ama gecikme farkı hissettim dersem yalan olur hiç gecikme hissedilmiyor.

Zaten almaya karar verdiğimde incelemesini izlediğim youtuber'da bende gecikme yok sizle alakalı bir problem olabilir diyordu.

Hocam Anomaly Agent oynuyorum şu an bir maç kadar da Rainbow 6 Siege de denedim. Razer wolverin V2 Pro var normalde ama gecikme farkı hissettim dersem yalan olur hiç gecikme hissedilmiyor.

Zaten almaya karar verdiğimde incelemesini izlediğim YouTuber'da bende gecikme yok sizle alakalı bir problem olabilir diyordu.

Açıkçası siz yazana kadar KK3 için inancımı kaybetmiştim. Bu adamı da Reddit'te pollingrate'i input delay olarak söylediği için taşlamışlardı. 2000₺ fiyatındaydı sanırım. Denenir bence bu fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı