Dualshock 2 Bilgisayarda Çalıştırılabilir mi?

EskiDostunuzMax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Resimde gördüğünüz aygıttan 2 tane aldım ve elimde de Platoon marka 1 tane, Sony marka 1 tane olmak üzre, PS2'de çalışan 2 kontrolcü var.
Bunları nasıl Windows 10'da çalıştırabilirim?
9523582337074 (1).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki aleti kontrolcüye , diğer ucunu da bilgisayara takın. Ek sürücü yüklemenize gerek yok.
Oyunlara Xbox kolu olarak tanıtmak istiyorsanız bunun için internette birçok yazılım mevcut.

Resimdeki aleti kontrolcüye , diğer ucunu da bilgisayara takın. Ek sürücü yüklemenize gerek yok.
Oyunlara Xbox kolu olarak tanıtmak istiyorsanız bunun için internette birçok yazılım mevcut.
Kontrolcü açılmadı bile, kaldı ki takınca çalışsın.
Sony dediğiniz gibi çalışıyor lakin öbür kontrolcüde tık yok.
Hocam ps2 kolu normal bi gamepad ile aynı zaten. Teki 15₺ den iki tane alın gamepad oynayın.
Elinizde bir örnek varsa alabilirim.

Son düzenleme:
Öncelikle sana gereken şey USB dönüştürücü ki sende var zaten internetten ek sürücülerini indirirsen kolaylıkla çalıştırıp kullanabilirsin ama keşke xbox kontrolün olsa çünkü Windows bir Microsoft yazılımı olduğu için hiç uğraşmadan tak çalıştır yapabilirdin dur sana sürücü linkini atayım:

Öncelikle sana gereken şey USB dönüştürücü ki sende var zaten internetten ek sürücülerini indirirsen kolaylıkla çalıştırıp kullanabilirsin ama keşke xbox kontrolün olsa çünkü Windows bir Microsoft yazılımı olduğu için hiç uğraşmadan tak çalıştır yapabilirdin dur sana sürücü linkini atayım:
Evet 2 yıl önce usb kontrolcü aldım zaten. Gene de teşekkürler.

Evet 2 yıl önce USB kontrolcü aldım zaten. Gene de teşekkürler.

Bir şey değil zaten bende DualShock 2 var şimdi PS3 takmak için dönüştürücü arıyordum sonra sizi buldum yardımcı olayım dedim bir de benim bir YouTube kanalım var ozan kayalı diye bir göz atarsan beni çok mutlu edersin :D

Konuyu hortlattığım için özür dilerim bende de DualShock 2 var 2 tane dönüştürücünün linkini atar mısınız ben 1 kaçtane buldum ama çok pahalı ikisini 30 TL'ye falan bulamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı