DualShock 4 alınır mı?

Orijinal değiller ve büyük ihtimalle çok pis ölü bölge vardır Kol'da bunun yerine ikinci ele bak daha güzel şeyler bulursun.

Alınmaz.

Alınır mı? Gamepad almak istiyorum ve iade garanti bozukluklarla uraşmak istemiyorum.

Eğerki bütçen bu civarlardaysa kesinlikle Logitech gamepadlerine bakmalasın. Bu fiyata başka güzel gamepad bulamazsın.

Orijinal değiller ve büyük ihtimalle çok pis ölü bölge vardır Kol'da bunun yerine ikinci ele bak daha güzel şeyler bulursun.
Hocam PS5 kontrolcüsü alacaktım fiyatı uçmuş PS4 kontrolcüsü almayı düşünüyorum ama adam akıllı fiyat yok hissiyatı güzel Logitech Rampage gibi markaların kontrolcülerini de alabilirim tek istediğim çok küt olmasın

Orijinal değil, bu fiyatlara alacaksan torima ya da robeve al. Ben F310-710 gibi fosilleri alacağıma torima aldım fazlasıyla memnunum.

Hocam PS5 kontrolcüsü alacaktım fiyatı uçmuş PS4 kontrolcüsü almayı düşünüyorum ama adamakıllı fiyat yok hissiyatı güzel Logitech Rampage gibi markaların kontrolcülerini de alabilirim tek istediğim çok küt olmasın

8 bit do Ultimate C indirimdeydi en son, 1100 civarıydı duruyorsa ona bakın.

Orijinal değil, bu fiyatlara alacaksan torima ya da robeve al. Ben F310-710 gibi fosilleri alacağıma torima aldım fazlasıyla memnunum.

8 bit do Ultimate C indirimdeydi en son, 1100 civarıydı duruyorsa ona bakın.
El alışkanlığından dolayı Xbox kontrolcüsü almayacağım hocam.

Böyle temiz bir gamepad var ama nasıldır tam bilemem ciddi alıcıysan ve bütçen yetiyorsa satıcıya WhatsApp'tan ulaşıp videosunu isteyebilirsin bayağı temiz duruyor.

Hocam PS5 kontrolcüsü alacaktım fiyatı uçmuş PS4 kontrolcüsü almayı düşünüyorum ama adam akıllı fiyat yok hissiyatı güzel Logitech Rampage gibi markaların kontrolcülerini de alabilirim tek istediğim çok küt olmasın

Amazon.com.tr turkcell.com.tr/pasaj/hobi-oyun/oyuncu-aksesuarlari/oyuncu-joystick/dualshock-4-v2-yeni-nesil-ds4-controller-ps4-kol?seller=4881&color=1004412&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.62.4 attığın muhtemelen çakma illa ps4 gamepad alıcam diyorsan bunlara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı