Dualshock 4 Bluetooth dongle ile PC'ye nasıl bağlanır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba öncelikle kullandığım gamepad doubleshock 4. Bilgisayara önceden kablolu bir şekilde bağlayarak kullanıyordum. Şimdi ise bir Bluetooth dongle aldım kablosuz şekilde kullanmak için birkaç şey denedim dongle çalışıyor fakat gamepad bağlanmıyor. DS4 kurulu.

Merhaba öncelikle kullandığım gamepad doubleshock 4. bilgisayara önceden kablolu bir şekilde bağlayarak kullanıyordum. Şimdi ise bir Bluetooth dongle aldım kablosuz şekilde kullanmak için birkaç şey denedim dongle çalışıyor fakat gamepad bağlanmıyor. DS4 kurulu.

PS tuşu ve share tuşuna ışık hızlı yanıp sönene kadar basacaksın sonra ışık yan sön yapınca bağlayacaksın. Pin isterse 0000 yaz. İlk bağlayış böyle sonrasında sadece PS tuşuna bas yeter.

PS tuşu ve share tuşuna ışık hızlı yanıp sönene kadar basacaksın sonra ışık yan sön yapınca bağlayacaksın. Pin isterse 0000 yaz. İlk bağlayış böyle sonrasında sadece PS tuşuna bas yeter.

Biliyorum Wireless Controller adıyla gözüküyor bağlanıyor diyor uzun süre bekliyorum ve cihazınızı tekrar bağlamayı deneyin diyor.

Biliyorum Wireless Controller adıyla gözüküyor bağlanıyor diyor uzun süre bekliyorum ve cihazınızı tekrar bağlamayı deneyin diyor.

PS ile bağlantı yaptınız mı? Eğer yaptıysanız PS i tamamen kapatıp fişten çekin. Onun haricinde cihazı BT listesinden kaldırıp tekrar eşleştirin olmazsa arkasındaki küçük deliğe iğne sokup resetleyin.

Geri
Yukarı