DualShock 4 içinden şarj kablosu çıkıyor mu?

Bu kolu nasıl edeceğim ben hiçbir şey çıkmıyorsa.
Hocam o zaman dışarıya çıkıp bir yerden kolayca kabloyu alabilirsiniz. Ki zaten sanırım her evde artık Micro USB kablo vardır. Zaten kabloluyu da bilgisayara takarak şarj edeceksiniz. Aman ha hiç adaptöre bulaşmayın yoksa pil “haydi ben gidiyom.” diyebilir.

Micro USB ninemde bile vardir :D

Benimkinde Type-C var sanırım 😃
Hocam o zaman dışarıya çıkıp bir yerden kolayca kabloyu alabilirsiniz. Ki zaten sanırım her evde artık Micro USB kablo vardır. Zaten kabloluyu da bilgisayara takarak şarj edeceksiniz. Aman ha hiç adaptöre bulaşmayın yoksa pil “haydi ben gidiyorum.” diyebilir.

Adaptör kullanmayacağım o zaman zaten 1 ay PC'ye takılı olarak kablolu kullanacağım. Sonra Bluetooth adaptör alıp kablosuz kullanacağım.
Nasıl yani anlamadim.

Nasıl şarj edeceğim demek istedim.

Hocam o mümkün değil. Yani modifiye ederek belki ama zor bir işlem. Yapmışlarsa da helal olsun vallaha. Ama zaten Type-C olsa da bir şey değişeceğini zannetmem. Fiyatlar neredeyse aynı.

Yok hocam ninemin telefonu Type-C girişli 😃
Hocam o mümkün değil. Yani modifiye ederek belki ama zor bir işlem. Yapmışlarsa da helal olsun vallaha. Ama zaten Type-C olsa da bir şey değişeceğini zannetmem. Fiyatlar neredeyse aynı.

Type-C olan varsa zaten çakmadır sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı