Çözüldü DualShock 4 ses aygıtı olarak tanımlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

adardemir

Decapat
Daha fazla  
DualShock 4'ü PC'ye bağlayabilmek için DSX uygulamasını satın aldım fakat Windows DualShock 4'ü ses aygıtı olarak algılandığı için kontrolcü bulunamıyor.

Çözüm
DS4 Windows uygulamasını önceden indirmiştim trojan diye taramıştı birçok virüs programı ve o uygulamaya güvenmiyorum eğer DS4 için bir artısı yoksa neden DS4 modu var o zaman?
Emülasyon yaptığı cihazlar arasında DualShock 4 bulunmaktadır. Bu DS4 desteklediği anlamında gelmez. Ayrıca DS4Windows uygulaması açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Şahsen kendim 2 yıldır kullanıyorum ve trojan uyarısı almadım.
Screenshot_2.png
Screenshot_1.png
DSX Dualsense için geliştirilmiş bir program. Dualshock 4 için bir artısı yok. DSX uygulamasını bir Dualsense'e sahip değilseniz iade edin. DS4Windows uygulamasını indirin ve rahatınıza bakın.

"DSX only works with the PS5 Controller DualSense"

DSX DualSense için geliştirilmiş bir program. DualShock 4 için bir artısı yok. DSX uygulamasını bir DualSense'e sahip değilseniz iade edin. DS4Windows uygulamasını indirin ve rahatınıza bakın.

DS4 Windows uygulamasını önceden indirmiştim trojan diye taramıştı birçok virüs programı ve o uygulamaya güvenmiyorum eğer DS4 için bir artısı yoksa neden DS4 modu var o zaman?

Emülasyon yaptığı cihazlar arasında DualShock 4 bulunmaktadır. Bu DS4 desteklediği anlamında gelmez. Ayrıca DS4Windows uygulaması açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Şahsen kendim 2 yıldır kullanıyorum ve trojan uyarısı almadım.
Screenshot_2.png
Screenshot_1.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı