DualShock 4 V2 vs Xbox Controller vs Logitech F710

Bedy

Hectopat
Daha fazla  
Bir tane gamepad almayı planlıyorum aklımda 3 tane model var ama artıları eksileri nelerdir tarzında deneyimleyen kişilerden yorum almak istiyorum.
Düşündüğüm gamepadler;
1-DualShock 4 V2.
2-Xbox Controller 9. nesil.
3-Logitech F710.

Bütçe ile alakalı pek bir problemim yok açıkçası ama bu fiyatları vermek 1 ve 2. için değer mi yoksa F710'da iş görür mü? DS4 kolay yıpranıyor vs diye okumuştum onda cezbedici yanı gyro ve touch pad özellikleri, bayağı kafamı karıştırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane gamepad almayı planlıyorum aklımda 3 tane model var ama artıları eksileri nelerdir tarzında deneyimleyen kişilerden yorum almak istiyorum.
Düşündüğüm gamepadler;
1-DualShock 4 V2.
2-Xbox Controller 9. nesil.
3-Logitech F710.

Bütçe ile alakalı pek bir problemim yok açıkçası ama bu fiyatları vermek 1 ve 2. için değer mi yoksa F710'da iş görür mü? DS4 kolay yıpranıyor vs diye okumuştum onda cezbedici yanı gyro ve touch pad özellikleri, bayağı kafamı karıştırıyor.
Ben DS4 V2 kullanıyorum aktif olarak. 150-200 saat FIFA oynadım, hala taş gibi ki zaten 200 saatlik deneyimde yıpranacak olsa o ürün kronik sorunlu olurdu. Bence DS4 gayet kullanışlı. Hele ki PS4 deneyiminden DS4'e alışıksanız bence kesinlikle tercih edilmeli. Ama, XBOX kontrolcüleri de çok ergonomik deniyor. Onlar da kesinlikle gayet sağlamdır. İkisi de üzmez, alışkanlığa bağlı olarak tercih yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı