Dualshock 4 vs Xbox One S kontrolcüsü

Xbox One S kontrolcüsü PC'de daha fazla uyumluluk sağlıyor. PC için kesinlikle Xbox One S kontrolcüsü derim.

PC için değil de kendi konsollarında ayrı ayrı kıyaslarsak o zaman da çok net Dualshock 4. Çünkü DS4 şarjlı, üzerinde hoparlör ve dokunmatik yüzeyi var.

Yanlış Bilgilendirme
DS4 PS kafelerde çokça kullandım bugün de dahil olmak üzere eğer Xbox kolunu beğenmezsem birkaç gün içerisinde iade ederim onun yerine DS4 alırım bence gayet mantıklı bir fikir :)
İade edemezsiniz. Ürün hatalı değil. Kutusunu açtınız. Şu mesajımdan sonra büyük ihtimalle cayma hakkından bahsedeceksiniz. 6502 sayılı kanundan MADDE 18'in 3 numaralı fıkrasına göre;
Satıcı cayma süresi içinde malı tüketiciye teslim etmişse tüketici, malı ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanabilir; aksi takdirde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde de tüketici cayma hakkını kullanamaz.
Ben size deneyimlediğim Dualshock'u öneririm. Şu konuda çok deneyimsiz kişiler konuştu. Karar sizin, ama geri iade edemeyeceğinizi belirtirim.

İade edemezsiniz. Ürün hatalı değil. Kutusunu açtınız. Şu mesajımdan sonra büyük ihtimalle cayma hakkından bahsedeceksiniz. 6502 sayılı kanundan MADDE 18'in 3 numaralı fıkrasına göre;
Satıcı cayma süresi içinde malı tüketiciye teslim etmişse tüketici, malı ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanabilir; aksi takdirde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde de tüketici cayma hakkını kullanamaz.
Ben size deneyimlediğim Dualshock'u öneririm. Şu konuda çok deneyimsiz kişiler konuştu. Karar sizin, ama geri iade edemeyeceğinizi belirtirim.

Daha önce iade ettim hiç de sorun çıkartmadı Hepsiburada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhalde hiç konsolda oyun oynamadınız. Zaten konsolda oyunlar sol el analogda sağ el ise D-Pad'de olacak şekilde kontrollere sahiptir. Yani DS4'te oynarken bir el aşağıda diğeri yukarıda oluyor. Xbox'ta ise ikisi de yukarıda.
Yanlış yazdınız galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
XBOX ONE S al geç, gerisini fazla düşünme. Pil olayını da fazla dert etmene gerek yok. Adam akıllı şarjlı pil alırsan uzun süre kullanırsın benim gibi. Hem PC hem de diğer tüm bluetooth cihazlarla rahat bir şekilde eşleştirebilirsin.

Dualshock alın. Kesinlikle her yönü daha iyi. Pil değiştirmek eziyet.

Arkadaş fanboy musun sen? Bu ne böyle. Her mesajında DS4 diye tutturmuşsun. Ergonomi değişken bir kavramdır. Burada saçmalayıp durma. Arkadaşın sorusuna gelirsek uyumluluk ve ergonomi açısından bence Xbox One Controller. Fakat bunu denemeniz lazım. Dediğim gibi ergonomi değişken bir kavramdır.

DS4 alın. Kesinlikle DS4
Fanboyluğu bırakmanı öneriyorum. Xbox One S kolu uyumluluk kısmında daha iyi. Bana göre ergonomi kısmında da daha iyi. Pil konusuna gelirsek her türlü cihazın bataryasında bir süre sonra yıpranmalar meydana geliyor. Kaliteli pil alırsanız uzun süre götürüyor ve uzun saatlee oynamak istediğinizde yarı yolda bırakmıyor. Arkadaşlarımda PS4 var kol sürekli şarjda.
İki kolu da kullanmış biri olarak Xbox kolu tetikleri için bile alınabilir.
DS4 alın. Kesinlikle DS4
Fanboyluğu bırakmanı öneriyorum. Xbox One S kolu uyumluluk kısmında daha iyi. Bana göre ergonomi kısmında da daha iyi. Pil konusuna gelirsek her türlü cihazın bataryasında bir süre sonra yıpranmalar meydana geliyor. Kaliteli pil alırsanız uzun süre götürüyor ve uzun saatlee oynamak istediğinizde yarı yolda bırakmıyor. Arkadaşlarımda PS4 var kol sürekli şarjda.
İki kolu da kullanmış biri olarak Xbox kolu tetikleri için bile alınabilir.

Geri
Yukarı