DualShock 5 mi DualShock 4 mü?

Daha fazla  
Kendim PS4 koluna çok alışmış birisiyim bazen komşuma gidip PS4 oynardım.
PS5 kolu almak isterim ama PC ile uyumlu olmasına rağmen sadece birkaç tane oyun oynayabilirim. Ek olarak seneye kendimize PS5 Pro alacağız ama PS5 kolu büyük ihtimal onunla da uyumlu olmaz.
Xbox kollarına zaten hiç alışamadım ve şu an ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim PS4 koluna çok alışmış birisiyim bazen komşuma gidip PS4 oynardım.
PS5 kolu almak isterim ama PC ile uyumlu olmasına rağmen sadece birkaç tane oyun oynayabilirim. Ek olarak seneye kendimize PS5 Pro alacağız ama PS5 kolu büyük ihtimal onunla da uyumlu olmaz.
Xbox kollarına zaten hiç alışamadım ve şu an ne yapacağım bilmiyorum.
Dualsense PS5 pro ile uyumlu olur ama PS6 ile uyumlu olmaz muhtemelen. PC için Xbox düzenli bi gamepad daha uyumlu ama PS5 pro'yu çıkınca 2 kol yerine tek kollu alırız diye düşünüyorsan alınabilir.

Ben 3 senedir DualSense kullanıyorum 1 ay öncesine kadar da hiç memnun değildim. Uygulama optimizasyonu çok kötüydü. Lakin DSX versiyon 3 geldiğinden beri bayağı memnunum. Öneririm.

1- DualSense PS5 Pro gelirse onunla da uyumlu olacak.
2- yoğunluk PC ise elbette DualSense yerine Xbox kontrolcüsü seçmelisiniz. Zaten PS5 Pro'nun içinden bir kontrolcü çıkacak.

Keşke DualShock 4-5 ile aynı tasarıma sahip bir Xbox kolu olsa...

Ben 3 senedir DualSense kullanıyorum 1 ay öncesine kadar da hiç memnun değildim. Uygulama optimizasyonu çok kötüydü. Lakin DSX versiyon 3 geldiğinden beri bayağı memnunum. Öneririm.

PS5 kolu mu?
DSX nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı