DualShock kalıp plastiğinin oynama sorunu

UgurTRN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Evkur'dan DualShock 4 V2 aldım bazı sorunları var kolun sizce garantiye göndermeli miyim?
1. sorun: Kolun kabının sağ tarafındaki birleşim noktası üzerine bastırınca oynuyor oyun sırasında dikkatim dağılıyor.
2.sorun: Kolla bilgisayardan herhangi bir oyun oynarken fazla tirreşim olduğunda kol hafif şekilde titremeye devam ediyor aksiyon bittiğinde bile. Sizce bu sorun oyunlarlamı yoksa kol ile mi alakalıdır.

Arkadaşlar sorulara biraz uzun cevap verirseniz sevinirim yoksa konu güme gidiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa arasında boşluk olduğu için oynama vardır, düşürmüş olabilir misin eğer öyle ise garantiye girmez. Takılı kalma oyunla da alakalı olabilir kolla da genelde kol olur ama sorun, ne sıklıkla yaşıyorsun motorun takılı kalmasını.

Kasa arasında boşluk olduğu için oynama vardır, düşürmüş olabilir misin eğer öyle ise garantiye girmez. Takılı kalma oyunla da alakalı olabilir kolla da genelde kol olur ama sorun, ne sıklıkla yaşıyorsun motorun takılı kalmasını.

Hocam çok titremeli oyunlara her girdiğimde bir saat oyun süresinde 2-3 defa ama çok düşük bir takılma sadece beni rahatsız ediyor. Kolu düşürmedim alalı daha 17 gün gibi bir süre oldu vidalarını sıksam düzelir mi acaba? Yoksa garantiye yollayacağım.

Hocam çok titremeli oyunlara her girdiğimde bir saat oyun süresinde 2-3 defa ama çok düşük bir takılma sadece beni rahatsız ediyor. Kolu düşürmedim alalı daha 17 gün gibi bir süre oldu vidalarını sıksam düzelir mi acaba? Yoksa garantiye yollayacağım.

Vidalara dokunma, bir gönder garantiye yardımcı olurlar Sony Türkiye bayağı iyi garanti konusunda.

Vidalara dokunma, bir gönder garantiye yardımcı olurlar Sony Türkiye bayağı iyi garanti konusunda.
Hocam konuyu sanki hortlattım ama garantiye evkuramı götürmem gerek yoksa herhangi bi yetkili servisine mi? Kayseride bir tane yer var Çağdaş Elektronik pek hoş yorumlar görmedim yetkili servisi olarak

Hocam konuyu sanki hortlattım ama garantiye evkuramı götürmem gerek yoksa herhangi bir yetkili servisine mi? Kayseri'de bir tane yer var çağdaş elektronik pek hoş yorumlar görmedim yetkili servisi olarak.

Sony Türkiye garantisi var mı varsa ara onları kargo kodu al oraya yolla. Evkura gidersen onlarda oraya yolluyor zaten.

Geri
Yukarı