DualShock4'ü PC'ye bağlamak

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PC'de FIFA oynamak için Vatan Bilgisayar'dan 0 bir DualShock4 aldım.
kolu, USB kablo ile kullanıyorum. Bilgisayarım masaüstü.
Alalı 10-11 gün falan oldu. İlk başlarda iyiydi ancak son zamanlarda oyundayken kol sapıtıyor.
İstediğim yöne pas atmıyor, istediğim yöne dönmüyor, bazen pas tuşuna basmama rağmen pas atmıyor vs. vs.

Şimdi sorun nerede? Ürünü 14 günlük süre dolmadan iade/değişim mi yapmalıyım?
Kabloda mı sıkıtı olabilir? Veya Bluetooth cihazı alıp kullansam sorun çözülür mü?
Desteklerinizi bekliyorum. İyi sosyaller.

İlla Dualshock 4 kullanacağım diyorsanız bişey diyemem fakat bilgisayar üzerinden gamepad kullanmak istiyorsanız xbox controller tavsiye ediyorum. 9. nesil aldım yaklaşık 4 ay önce ve aşırı memnunum. Hem kablolu hem kablosuz tak kullan şeklinde oynadığım onlarca farklı oyunda desteği var. O yüzden xbox kumandası alırsanız rahat edebilirsiniz. İade etme şansınız varsa iade edip xbox kumandası almanız.

ds4 windows indir bir de öyle dene hala sıkıntı devam ediyorsa kol ya da kabloda sıkıntı vardır.
Hocam o programı yüklemek için aradım az daha virüs bulaşıyordu pc'ye. Nerden bulacağım o programı? Ve o program ne işe yarayacak? Nasıl kullanmalıyım yani programı?

İlla Dualshock 4 kullanacağım diyorsanız bişey diyemem fakat bilgisayar üzerinden gamepad kullanmak istiyorsanız xbox controller tavsiye ediyorum. 9. nesil aldım yaklaşık 4 ay önce ve aşırı memnunum. Hem kablolu hem kablosuz tak kullan şeklinde oynadığım onlarca farklı oyunda desteği var. O yüzden xbox kumandası alırsanız rahat edebilirsiniz. İade etme şansınız varsa iade edip xbox kumandası almanız.
Hocam fifa oynadınız mı xbox ile? İyi mi?
Bir de alacak olsam şu ürünümü almalıyım?

Hangi oyun platformunda kullanacaksınız?
Hocam konuda da yazdım ama PC'de Fifa oynuyorum.

Hocam o programı yüklemek için aradım az daha virüs bulaşıyordu pc'ye. Nerden bulacağım o programı? Ve o program ne işe yarayacak? Nasıl kullanmalıyım yani programı?

Hocam konuda da yazdım ama PC'de Fifa oynuyorum.
Steam ise bu yolu izleyin, steam değil ise steam dışı oyun ekle kısmını kullanın.

yanlış sitelere gitmeyin, DS4Windows - Tool to Use PS4/PS5 Controller on Windows PC site bu. Bu program sayesinde kolunuzu pc'ye xbox kolu gibi tanıtabiliyorsunuz. Bazı oyunlarda hala ps4 kol desteği yok. Bunu indir ve dene sıkıntı devam ediyorsa iade.

Steam ise bu yolu izleyin, steam değil ise steam dışı oyun ekle kısmını kullanın.
Hocam originden indirdim.

yanlış sitelere gitmeyin, DS4Windows - Tool to Use PS4/PS5 Controller on Windows PC site bu. Bu program sayesinde kolunuzu pc'ye xbox kolu gibi tanıtabiliyorsunuz. Bazı oyunlarda hala ps4 kol desteği yok. Bunu indir ve dene sıkıntı devam ediyorsa iade.
Programı yüklüyorum ancak ne gibi faydası olacak oynanışa üstad? Kolu pc'ye usb kablo ile bağlayarak oynuyorum şuan.

Hocam originden indirdim.

Programı yüklüyorum ancak ne gibi faydası olacak oynanışa üstad? Kolu pc'ye usb kablo ile bağlayarak oynuyorum şuan.
Origini pek kullanmadım gamepad ile ama steam dışı oyun ekle yada Ds4windows ile çözülür.

Geri
Yukarı