DualShock4'ü ses aygıtı olarak görüyor

DualShock4'ümü ses aygıtı olarak görüyor ve oyunlarda görünmüyor.
Bilgisayarınız mı? Bunun için DS4 for Windows uygulamasını yüklemelisiniz. Google'a DS4 for windows yazarak direkt olarak sitesi karşınıza çıkacaktır zaten. Orijinal DS4 ümü bende 1 hafta önce aldım ve o uygulama sayesinde kullanıyorum.

Bilgisayarınız mı? Bunun için DS4 for Windows uygulamasını yüklemelisiniz. Google'a DS4 for Windows yazarak direkt olarak sitesi karşınıza çıkacaktır zaten. Orijinal DS4'ümü bende 1 hafta önce aldım ve o uygulama sayesinde kullanıyorum.

Görünmüyor orada da evet bilgisayarım.

Anladım.
Çözüldü: PC DualShock 3'ü ses aygıtı olarak görüyor
Bu konu size yardımcı olacaktır. Konu sahibi DualShock'unu bilgisayara kablo ile bağlayıp arkasındaki delik resetleme kısmından 3 5 kere resetleyerek çözmüş.

Eğer bu olmazsa DS4'ü bağlamak için kablo mu kullanıyorsunuz? Kablo kullanıyorsanız kablo değiştirin. Kablosuz ses çıkışı için olabilir çünkü.

Kablo ile bağlıyorum bir de turuncu şık yanıyor dualshockta.

Kablo ile bağlıyorum bir de turuncu şık yanıyor dualshockta.
Turuncu ışık yanması şarj olduğuna işaret. Şu aynı sorunu yaşayan konu sahibinin konusuna göz atar mısınız? Dediğim gibi çözmüş olayı. Kabloyu değiştirmeyi deneyebilirsiniz aynı şekilde. Ama gamepad'i resetlerseniz düzeleceğine eminim. Siz yine dediğimi yapın.

Turuncu ışık yanması şarj olduğuna işaret. Şu aynı sorunu yaşayan konu sahibinin konusuna göz atar mısınız? Dediğim gibi çözmüş olayı. Kabloyu değiştirmeyi deneyebilirsiniz aynı şekilde. Ama gamepad'i resetlerseniz düzeleceğine eminim. Siz yine dediğimi yapın.
Resetledim gene ses aygıtı olarak görünüyor.
1687171225322.png

Geri
Yukarı