Dubai'den alınan PS4 ne gibi sorun çıkartır?

Sahin1662

Centipat
Merhaba öncelikle.

Dubaiden bir akrabam ayda bir Türkiye'ye geliyor. Orada fiyat daha uygun oldugu için PS4 Slim 1 GB getirtmek istiyorum. PC oyuncusuyum ve daha once PS veya X box gibi konsollarla hiç alakam olmadi dolayisiyla yardimlariniza ihtiyacım var.

1-Herhangi bir bolge sıkıntısı yasar miyim.
2 Getirirken herhangi bir vergilendirme sorunum olur mu cep telefonu gibi.
3 Yasayacagim sikintilar garanti disinda ne olabilir?

Merhaba öncelikle.

Dubaiden bir akrabam ayda bir Türkiye'ye geliyor. Orada fiyat daha uygun oldugu için PS4 Slim 1 GB getirtmek istiyorum. PC oyuncusuyum ve daha once PS veya X box gibi konsollarla hiç alakam olmadi dolayisiyla yardimlariniza ihtiyacım var.

1-Herhangi bir bolge sıkıntısı yasar miyim?
2 Getirirken herhangi bir vergilendirme sorunum olur mu cep telefonu gibi.
3 Yasayacagim sikintilar garanti disinda ne olabilir?

Hocam şöyle bir konu bırakabilirim. Yurtdışından PS4 Almak - Technopat Sosyal

Yorumlariniz icin tesekkur ederim. İcim rahatladi.
Bir diger hususta kendi siparisime ek olarak ps4 pro 1 tb getirsem 3500 liraya alici bulur muyum 300 lira civarinda karım olacak benim
Degerli yorumunuz ve uslubunuz icin tesekkur ederim. Ps5 pahali geliyor bana zaten ps4 u de hobi olarak alacagim 7/24 basinda durmayacagim benim icin pc on planda daha cok

Yorumlariniz için tesekkur ederim. İcim rahatladi.
Bir diger hususta kendi siparisime ek olarak PS4 Pro 1 TB getirsem 3500 liraya alici bulur muyum 300 lira civarinda karım olacak benim.
Degerli yorumunuz ve uslubunuz için tesekkur ederim. PS5 pahali geliyor bana zaten PS4'u de hobi olarak alacagim 7/24 basinda durmayacagim benim için PC on planda daha cok.

Sorunuzu anlayamadım lakin belki bulursunuz burada cevabı Dubai'den PS4 Pro alınır mı? - Technopat Sosyal

Yorumlariniz icin tesekkur ederim. İcim rahatladi.
Bir diger hususta kendi siparisime ek olarak ps4 pro 1 tb getirsem 3500 liraya alici bulur muyum 300 lira civarinda karım olacak benim
Degerli yorumunuz ve uslubunuz icin tesekkur ederim. Ps5 pahali geliyor bana zaten ps4 u de hobi olarak alacagim 7/24 basinda durmayacagim benim icin pc on planda daha cok
Garantisi olmayacağı için zor gibi o fiyat. Yine de letgo gibi yerlerde araştırın piyasayı.

Hocam ürün kutu açıldığından itibaren kusurlu değilse garantiye gittiğinde %95 kullanıcı hatası diyorlar. Bence en iyisi yurtdışından almak. En azından benim fikrim bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı