Düğün konvoyları gerekli mi?

Düğün konvoyları yapılmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    146

662970

Centipat
Sabah dershaneye yürürken, trafik ışığının olduğu bir yerde düğün konvoyuna yakalandım. Benim zaten pek acele işim yoktu, beklerim dedim. Trafik ışıkları yanmıyordu herhalde (yanıyor olabilir emin değilim).
Konvoy düz gitmek yerine sağa dönemye başladı ve trafiği kilitledi.
Pazar sabahı saat 10'da 100 aracın korna sesi ile uyanmak istemezsiniz sanırım. Bir de direkt merkezden geçiyorlar.
Sizce bu konvoylar yapılmalı mı yapılmamalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah dershaneye yürürken, trafik ışığının olduğu bir yerde düğün konvoyuna yakalandım. Benim zaten pek acele işim yoktu, beklerim dedim. Trafik ışıkları yanmıyordu herhalde (yanıyor olabilir emin değilim).
Pazar sabahı saat 10'da 100 aracın korna sesi ile uyanmak istemezsiniz sanırım. Bir de direkt merkezden geçiyorlar.

Aşiret düğünüyse konvoy tabii ki yapılsın :D. Bende katılırdım :D.

Geri kafalı insanların yaptığı boş iş, insanları rahatsız etmekten başka hiçbir işe yaramıyor. O saatte bebeği uyuyan anne varsa o çocuğu geri nasıl uyutacak? Ya da hasta bir yaşlı? Bunları düşünmeden yapıp geçiyorlar işte.

Trafiğe engel olmadıktan sonra bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Bırakın insanlar eğlensin.
Trafik eğlenme yeri değil ulaşım yeri, birileri eğlenecek diye ulaşmak istediğim yere gecikmek zorunda değilim. Yol boş bile olsa eğlenmek için bolca yer var ama burası trafik değil.

Trafik eğlenme yeri değil ulaşım yeri, birileri eğlenecek diye ulaşmak istediğim yere gecikmek zorunda değilim. Yol boş bile olsa eğlenmek için bolca yer var ama burası trafik değil.
Korna basarak gitmenin nesi engel oluyor sana tam olarak?

Geri
Yukarı