Duelsense şarjı çok hızlı bitiyor

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Kolu daha bugün sabah Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Biraz kullandım şarjı %15'e düştü sonra %55'e kadar bilgisayara takarak şarj ettim %55 olduğunda çıkarıp God of War oynadım arkada DSX uygulaması açık ve trigger titreşimi açık. God of War'ı 77 dakika oynadım şarjı %15'e düştü. Nasıl bu kadar hızlı düşmüş olabilir? Napmam lazım mağazaya geri mi götüreyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle DualSense sahibi değilim. Birebir kullanıcı olarak yorum yapmıyorum fakat bu haber ve kullanıcı yorumlarına göre (PS5 kontrolcüsü DualSense'in şarjı ne kadar gidiyor? İşte rakamlar ve https://eksisozluk.com/dualsense--6461176?p=6) şarj süresine sıkıntı var gibi duruyor. Bence bu link üzerinden (PS5 konsolu için DualSense kablosuz kontrol cihazı desteği) PlayStation destek ile iletişime geçin. Ayrıca destek sayfasının alt taraflarında "Dualsense kablosuz kontrol cihazı yazılım güncelleştirme" diye bir kısım var. İsterseniz o kısıma da bakabilirsiniz.

Kolu daha bugün sabah Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Biraz kullandım şarjı %15'e düştü. Sonra %55'e kadar bilgisayara takarak şarj ettim.%55 olduğunda çıkarıp God of War oynadım. Arkada DSX uygulaması açık ve trigger titreşimi açık. God of War'ı 77 dakika oynadım şarjı %15'e düştü. Nasıl bu kadar hızlı düşmüş olabilir? Ne yapmam lazım mağazaya geri mi götüreyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sarjını %100 yaptım ve 4.5 saat God of War oynadım şu an DS4 Windows da %12 kaldığını gösteriyor. Napayım aldığım yere geri götüreyim mi?

1675632865609.png

Hocam uygulama olarak DSX mi kullanıyorsunuz Steam'de olan?

Hocam tek beyaz ışık mı yanıyor sizde yoksa 4 tane mi yakıyorsunuz? Ledler genel olarak şarj süresini çok etkiliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221103_120735.jpg
    IMG_20221103_120735.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 62

Yeni konular

Geri
Yukarı