Dün gece Kore'de ne oldu?

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bir sürü haber gördüm. Sadece Enes de bunun hakkında video yapmış. 155 kişinin Halloween etkinliğinde öldüğü söyleniyor. Koreli birçok kişiyle de konuştum, herkes 155 kişinin sıkışıp öldüğünü söylüyor. Böyle bir şey gerçek olabilir mi? Terör saldırılarında bile ölü sayısı bu kadar yüksek olmuyor. 155 kişi nasıl sıkışıp ölebilir? Hadi 10 20 kişi olsa tamam diye düşünürdüm. Ama 155 kişi nasıl ölebiliyor, çok saçma. Aydınlatabilecek birileri var mı?

Sokak dar olduğu için ve çok insan olduğu için veriler doğru olabilir, videosunu izledim ve oradaki ekipler kalp masajını yapamıyordu bile yani normal bence.

Selam arkadaşlar. Bir sürü haber gördüm. Sadece Enes de bunun hakkında video yapmış. 155 kişinin Halloween etkinliğinde öldüğü söyleniyor. Koreli birçok kişiyle de konuştum, herkes 155 kişinin sıkışıp öldüğünü söylüyor. Böyle bir şey gerçek olabilir mi? Terör saldırılarında bile ölü sayısı bu kadar yüksek olmuyor. 155 kişi nasıl sıkışıp ölebilir? Hadi 10 20 kişi olsa tamam diye düşünürdüm. Ama 155 kişi nasıl ölebiliyor, çok saçma. Aydınlatabilecek birileri var mı?
Enes zaten Travis Scott konserini örnek vermiş benimde aklıma yakın zamanda ölen Kasım Süleymani cenazesinde ki izdiham geldi. Bu kadar fazla sayıda insanın geniş alanda bile bir arada bulunmasında izdiham kaçınılmazken birde o daracık sokakta bir izdiham olursa ölümler olması kaçınılmaz olur.
Ali'de short atmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video buldum bende şimdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı