Dün gece yabancı birisi aradı

Rastgele telefon numarası çeviren bir telefon sapığı olabilir. Yinede açmamanıza anlam veremiyorum. Hiç aklınıza gelmeyecek bir sebepten ötürü biri size ulaşmaya olabilir sonuçta. Açın engellenmesi gerekiyorsa sonra engelleyin.

Aramayı kesti. Bir daha ararsa dümdüz girişeceğim.

Huh, sanırım bir telekomünikasyon şirketi, çok gıcık servisleri var beni de arada sırada zırt bırt arıyorlar kampanya yüzünden, normal de istemiyorum bu şekil de aranmayı demiştim aradıkların da hala arıyorlar paket vb. için.

Huh, sanırım bir telekomünikasyon şirketi, çok gıcık servisleri var beni de arada sırada zırt bırt arıyorlar kampanya yüzünden, normal de istemiyorum bu şekil de aranmayı demiştim aradıkların da hala arıyorlar paket vb. için.
Dediğim gibi normal bir numara, telekomünikasyon şirketi de gecenin köründe aramaz diye düşünüyorum.
Rastgele telefon numarası çeviren bir telefon sapığı olabilir. Yinede açmamanıza anlam veremiyorum. Hiç aklınıza gelmeyecek bir sebepten ötürü biri size ulaşmaya olabilir sonuçta. Açın engellenmesi gerekiyorsa sonra engelleyin.
Şu anlık bir sıkıntı yok. Sadece aklımda kaldı, kim olabilir bu kişi?

Bu arada, bu manyağın kim olduğunu falan öğrenebilir miyim belirli servisler üzerinden?

Kimse gecenin köründe aramaz, üstüne üstlük sen hayatında kaç defa yanlış numarayı 15 defa aradın?
Açsaydın o zaman diyorum ben de? Belki birisi oyunda rastgele senin numaranı verdi birisine.

Dediğim gibi normal bir numara, telekomünikasyon şirketi de gecenin köründe aramaz diye düşünüyorum.

Gecenin körün de aranmadım ben hiçbir telekomünikasyon şirketi tarafından ama sadece tahmin yürüttüm, normal bir numaraysa @zaboomafoo'nun dediği gibi rastgele numara çeviren telefon sapığıdır.

Ayrıca uzun süredir reklam vermediği için unutulan 118 80 firmasından numarayı sorgulatabilirsiniz.

Olay başlıktaki gibi. Gecenin bir köründe, saat kaçtı net olarak hatırlamıyorum ama kimsenin kimseyi aramayacağı bir saat yani. Neyse, biraz aradı. Ben engel attım adama uğraşamam deyip. Sonra aramaya devam etti, tabii engellediğim için otomatik reddediliyordu aramaları. Sizce ne yapmalıyım?
Kamera nerede?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı