Dün gece yabancı birisi aradı

JusticeCritic

Decapat
Olay başlıktaki gibi. Gecenin bir köründe, saat kaçtı net olarak hatırlamıyorum ama kimsenin kimseyi aramayacağı bir saat yani. Neyse, biraz aradı. Ben engel attım adama uğraşamam deyip. Sonra aramaya devam etti, tabii engellediğim için otomatik reddediliyordu aramaları. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay başlıktaki gibi. Gecenin bir köründe, saat kaçtı net olarak hatırlamıyorum ama kimsenin kimseyi aramayacağı bir saat yani. Neyse, biraz aradı. Ben engel attım adama uğraşamam deyip. Sonra aramaya devam etti, tabii engellediğim için otomatik reddediliyordu aramaları. Sizce ne yapmalıyım?

Açmanı öneririm sonuçta telefondan arayıp sana zarar veremez ya aç öğren.

Her saat başı arıyorlarsa bir bankanın veya telekomünikasyon şirketlerinden birisi arıyordur.
Eğer durmadan zırt bırt her 20-30 dakika da bir aranıyorsan Cimer gibi şikayet hizmetleri arıyordur.

Yanlışlıkla aramış olabilir, yanlış numarayı aramış olabilir. Yani bunda kafayı takacak ne var? Çok merak ediyorsan açsaydın telefonu, ham yapıp yiyecek hali yok ya seni.

Bu arada, bu manyağın kim olduğunu falan öğrenebilir miyim belirli servisler üzerinden?
Yanlışlıkla aramış olabilir, yanlış numarayı aramış olabilir. Yani bunda kafayı takacak ne var? Çok merak ediyorsan açsaydın telefonu, ham yapıp yiyecek hali yok ya seni.
Kimse gecenin köründe aramaz, üstüne üstlük sen hayatında kaç defa yanlış numarayı 15 defa aradın?

Yeni konular

Geri
Yukarı